Wpis z mikrobloga

Mirki, jest taka sprawa, następne rozdajo. Taguję tylko #arduino #elektronika, bo chcę żeby komuś to się faktycznie przydało i zostało użyte w jakimś projekcie, a nie schowane do szuflady.

Jednocześnie przypominam, że trwa wcześniejsze rozdajo.

Do oddania tym razem mam:

2 zestawy od @forbot o których pisałem tutaj. W tym oryginalne Arduino Uno. Podstawy arduino. Podstawy elektroniki.

LED strip 5m na 12V z diodami WS2811 kupiony na aliexpress. Wersja IP67 30LED Per Meter.


50 diod RGB też z aliexpress


Zasady:
1. Rozdajo kończy się 48h od opublikowania tego posta.
2. Zwycięzcę losuję spośród komentujących. Piszcie do czego wykorzystacie te sprzęty w razie wygranej.
3. Jeden farciarz zgarnia wszystko.
4. Zielonki nie biorą udziału.
5. Napiszę tutaj kto wygrał i wyślę PW do zwycięzcy. Czekam max 24h na odpowiedź. Jeśli nie będzie odpowiedzi, to losuję kolejnego.
6. Przesyłka na mój koszt pocztą polską. Nie wysyłam za granicę.
Nobody - Mirki, jest taka sprawa, następne rozdajo. Taguję tylko #arduino #elektronik...
  • 83
  • Odpowiedz
  • 0
Arduino miałem na studiach i mi się podobało ale nie mam hajsu na inwestycje a co do światełek to uwielbiam jak się wszystko świeci zamontuje je wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nobody: do nauki programowania i fajnie by bylo polaczyc taka tasme led z jakims monitoringiem typu nagios i gdy problem jakis bylby to by migalo albo kolor zmienialo i w zaleznosci od wagi problemu.... duze perspektywy sa :)
  • Odpowiedz