Wpis z mikrobloga

Mam tak wysokie wymagania co do potencjalnego partnera, że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek kogoś takiego spotkać. Gdy czytam tag #logikaniebieskichpaskow czy ktoś mi o swoim niebieskim opowiada, czy sama widzę jak się zachowują to odechciewa mi się nawet spotkać z którymkolwiek.
Partner miałaby by mnie reprezentować i odbiciem niejako moim być, a zarazem mnie dopełniać. Ze względu na moją nietuzinkowość, ponownie nie wyobrażam sobie tego.
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.
Jedynie do czego są zdolni to heheszkowania i rozmów na luźne tematy. Wszystko to ok dopóki to jest kolega.

Hurr widocznie nie znasz wspaniałych polskich mężczyzn.
Nie. Problemu z adoratorami absolutnie nie mam.

Nie wiem. Albo mam pecha, ale normalny niebieski w moim guście trafia się bardzo rzadko.
Z drugiej strony w ogóle nie mam parcia na związek. Ba, nawet nie chcę.
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.
Czy są jakieś inne pozytywne aspekty związku z Polakiem, o których nie wiem?

Pewnie brzmi to jak atak, ale jestem po prostu zniesmaczona mężczyznami, którzy nic w sobie nie mają.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 378
@UndaMarina: Masz wysokie wymagania do ktorych masz oczywiscie prawo. Jednak zastanawialas sie co masz sama do zeoferowania? Mam dobra prace, swoje mieszkanie, ambicje, jestem wysportowany, nie wymienione przez Ciebie hobby i potrafie prowadzic konwersacje na poziomie na niestandardowe tematy. Na pewno wiesz, ze potrzeba duzo wiecej niz atrakcyjnego ciala i "fotografii" w zakladce zainteresowania bym mnie zaciekawic swoja osoba. Moze nie spotykasz takich facetow bo ich zwyczajnie nie przyciagasz?
@Pan_Bober: I co z tego, ze to zarzutka? Ostatniu na tym portalu wszystko to bait ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kiedys byly tu poruszane ciekawe tematy, proadzace do komentarzy, ktore sie dobrze czytalo. Myslisz ze przejmuje sie tym ze jakis gimbol ma teraz ubaw nawet jesli to jest popucha? Chce to komentuje.