Wpis z mikrobloga

Mam tak wysokie wymagania co do potencjalnego partnera, że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek kogoś takiego spotkać. Gdy czytam tag #logikaniebieskichpaskow czy ktoś mi o swoim niebieskim opowiada, czy sama widzę jak się zachowują to odechciewa mi się nawet spotkać z którymkolwiek.
Partner miałaby by mnie reprezentować i odbiciem niejako moim być, a zarazem mnie dopełniać. Ze względu na moją nietuzinkowość, ponownie nie wyobrażam sobie tego.
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.
Jedynie do czego są zdolni to heheszkowania i rozmów na luźne tematy. Wszystko to ok dopóki to jest kolega.

Hurr widocznie nie znasz wspaniałych polskich mężczyzn.
Nie. Problemu z adoratorami absolutnie nie mam.

Nie wiem. Albo mam pecha, ale normalny niebieski w moim guście trafia się bardzo rzadko.
Z drugiej strony w ogóle nie mam parcia na związek. Ba, nawet nie chcę.
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.
Czy są jakieś inne pozytywne aspekty związku z Polakiem, o których nie wiem?

Pewnie brzmi to jak atak, ale jestem po prostu zniesmaczona mężczyznami, którzy nic w sobie nie mają.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 378
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Że ludzie się złapali:D i tak na wypoku będzie hipokryzja, bo większość tutaj użytkowników to stulejki, to oczywisty fakt, więc na takie posty od niebieskich albo różowych będą reagować inaczej i płacz o to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.


@UndaMarina: Może i zarzutka, ale to 100% prawdy. Poza tym wypoki dzielą świat już tylko
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Też szukam dziewczyny o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości.

  • Odpowiedz
nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami


@UndaMarina: piłka nożna w ogóle nie dla mnie, w gry gram raz na kilka miesięcy, na samochodach się nie znam, a żyję muzyką :D
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Dziecko, prawdziwy mężczyzna czy mąż ma:
- być zaradny
- potrafić utrzymać gospodarstwo domowe
- potrafić wychować swoje dzieci
- szanować swoją kobietę

Jak szukasz księcia z bajki czy #lobuzkochamocniej to już jest rzeczywiście #rakcontent

A co do ambicji to jest takie dobre powiedzenie, które najlepiej sprawdza się w życiu "małą łyżką a systematycznie"!
  • Odpowiedz
nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi)


@UndaMarina: Zaciekawiło mnie to i prosiłbym o rozwinięcie, jeśli można.

Pomijam już fakt, że nawet wypok udowadnia, że mają mnóstwo bardzo ciekawych zainteresowań, niemal nie ma dnia żeby ktoś nie wyskoczył z jakimiś interesującymi rzeczami. Ale nawet zakładając, że są takie, jak wymieniłaś...

1. Co jest złego w takich zainteresowaniach? Za mało
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Z tego co napisałaś wywnioskować mogę, że żaden normalny niebieski o którym tutaj piszesz nawet na ciebie nie spojrzy. Odpowiedź jest prosta, masz ten sam problem co niektóre różowe, że szukasz partnera który ma mózg, swietne ciało jest inteligentny i oczytany, a w zamian oferujesz siebie. Najpewniej twoje zainteresowania to fotografia i nieudane przeróbki w photoshopie. Mam pytanie, bo piszesz tu, że albo masz pecha albo żaden normalny niebieski ci
  • Odpowiedz