Wpis z mikrobloga

Mirki, zerwałem z dziewczyną, która:

okłamywała mnie w drobnych rzeczach typu: "wstałam o 9 i pracowałam" a tak na serio spała do 17 i czekała aż przyjadę do niej, wtedy wstawała albo że chodziła na zajęcia, a w tym czasie oglądała durne filmy na youtube.
miała kolegę ("to gej, przynajmniej tak sądzę") którego prosiła kilka razy o fotki bez koszulki, koleś bardzo ładnie zbudowany to fakt wysyłał chętnie.
każdy jej kontakt z alkoholem kończył się urwaną taśmą i rzyganiem. Ostatnio nawet zlała się do łóżka po pijaku. Rano ją obudziłem "Słuchaj, zsikałaś się do łóżka" usłyszałem, że wstałem wcześniej oblałem ją wodą żeby wywołać u niej większe poczucie winy.
pożyczała ode mnie pieniądze na głupoty, jak prosiłem żeby mi oddała, a nie kupowała kolejną rzecz słyszałem, że rozliczam ją z każdej złotówki. Przykład: idziemy do Ikei i ona "ojeeeazzuuu jaka piękna pościel i tylko 200 zł, może kupimy" "Nie masz kasy" "Ty zapłacisz, nie? Oddam Ci przecież całość" "Ale mamy spoko pościel w domu" "Ale ja chce spać w tej" Złamałem się, zapłaciłem, a po miesiącu kiedy spytałem czy mi odda bo mi się szykuje spory wydatek związany z samochodem, który de facto ona też jeździła, usłyszałem że jestem skąpy, stresuje ją i ona mi odda połowę bo ja też w tej pościeli śpię. Przystałem na to pomimo, że wg mnie były ważniejsze wydatki niż nowa pościel.
przy mnie okłamywała swoich rodziców, ciągnąc od nich hajs "Tato, potrzebuje na soczewki" A wydawała na ubrania, imprezy i jedzenie. Mnie byłoby głupio tak kłamać
była bałaganiarią i syfiarzem i kiedy prosiłem żeby posprzątała (po sobie) robiła mi awantur, że ją ograniczam i nie będę jej mówił jak ma żyć
była leniem i nierobem, do tego trochę głupia. Jak jej kiedyś zaproponowałem wycieczkę do Norwegii żeby zobaczyć fiordy spytała mnie "A co to są fiordy?" albo kiedyś spytałem ją o zdanie czy powinienem kupić taką domene internetową to zapytała się co to domena. Dziewczyna 23 lata, na 4 roku studiów w Warszawie.
paliła jak smok. Budziła się w nocy na szluga, wstawała o 6 na papierosa i wracała do łóżka śmierdząc. Paliła po myciu zębów przed snem. Ja nie palę w ogóle.
była niemiła do moich znajomych, robiła niemiłe docinki. Na początku traktowałem to z podziwem, że jest taka pewna siebie i mówi co myśli.

Czemu to piszę? Bo parę dni temu zerwałem z nią i łapią mnie #feels żeby do niej napisać bo jednak zależało mi na niej, nie byłem idealny, a największym jej zarzutem w moją stronę było to, że próbuje ją zmienić i jej nie akceptuje taką jaką jest. No próbowałem, chciałem żeby nie olewała zajęć na uczelni, żeby nie jarała tyle, żeby nie piła do nieprzytomności. O bałagan przestałem się czepiać po kilku awanturach.

Dziś zobaczyłem, że usunęła mnie z fejsa, wszystkie nasze fotki i jeszcze do tego moich znajomych, których miała.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 111
@tylordurden: jakbyś mnie znał te 4 lata temu to byś tak nie twierdził. obsługa sprzętów domowych to nie była moja mocna strona :)
źródłem czystych skarpet zawsze była szuflada, a czystych naczyń - szafka w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebawo: Nie ma to znaczenia czy mieszkam czy nie. Zaadaptować się można ale pewnych rzeczy w człowieku nie zmienisz. Takie moje zdanie, a mówienie że ktoś się zmienił itd to jest tylko taka jego maska, udawanie przed kimś że się zmieniliśmy, a w środku i tak mamy stare nawyki i przyzwyczajenia.
Generalnie rozumiem że wiadomo w wieku 20 lat człowiek ma inne priorytety, i zajmuje się innymi rzeczami, a w wieku
@tylordurden: wspolczuje ziom. ale chyba przeginasz mowiac ze jest glupia bo nie wie co to domena ;p to akurat nie kazdy moze wiedziec. Ty wiesz co to fluidy, eyelinery i inne tego typu gonwa? :D
jelsi chodzi o wszystkie inne punkty. jesli to prawda co piszesz to nie przejmuj sie tepa dzida i nie pisz do niej, nawet jesli ona napisze pierwsza.
Dziś zobaczyłem, że usunęła mnie z fejsa, wszystkie nasze fotki i jeszcze do tego moich znajomych, których miała.


@tylordurden: I mądrze postąpiła. Ty też tak powinieneś. Dopóki ona jest w Twoim życiu gdzieś, gdziekolwiek, to będzie Cito ością w gardle stało. Podjąłeś męską decyzję (IMO słuszną) odnosnie zerwania, to bądź facetem i się tej decyzji trzymaj, nic nie jest dla lasek tak nieatrakcyjne jak zmieniający co chwilę zdanie facet, jak chorągiewka
@tylordurden: Mój kolega ma takie mądre powiedzenie: "rzuć te karty, wstań od stołu"

Mnie też feelsy łapały, ale nie można się dać. Za dużo rzeczy wymieniłeś których nie zmienisz i bezpośrednio rzutują na przyszłe życie.

Pomyśl sobie że za X lat będziesz odkładał na remont/auto/TV/kompa/wakacje a ona zacznie wybierać po trochu "bo przecież tyle jest"

Poza tym żeby 23 letnia dziewczyna za każdym razem się zalewała wódką to kaplica jest. Powinna
Po prostu jak to się mówi brzydko kolesiowi c*pa przysłoniła oczy.
Nie dość że wykorzystywała na każdym kroku finansowo i robiła co chciała to jeszcze koleś chce do niej napisać:)
Jak ktoś tak postępuje to będzie całe życie przez kobiety wykorzystywany i jedyne co zrobi to pożali się na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Nie mam nic do kobiet ale uważam że jeśli ktoś tak postępuje, to nie dziwię się że płeć przeciwna