Wpis z mikrobloga

#gamedev zrobiłem kolejną gówno gierkę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobi.platform (ads free )ale to nic zepsułem sobie z 2 lata życia. Już robię gry ponad 2 lata. i co i #!$%@?. najwięcej pobrań ma moja pierwsza gra 103 (słownie sto trzy tu nie ma tysięcy). marzy mi się 1 tysięc pobrań(nie dużo ale warto marzyć). wiem że robię gówna mega gówna. liczę na farta, może się trafi. Ale zaczynam coś robić na desctopy. smutno mi, wypiłem trochę, i się żalę. Nie mam graficznego skilla nic a nic dlatego może niedługo mnie zobaczycie na rysujzwykopem ale to nic pewnego bo mam kilka pomysłów które nie wymagają super grafiki. no to tyle cześć ,,,,,,,,.........(baczność spocznij na miejsca rozejść się)

e: tak na prawdę marzy mi się 100 tysięcy ale kij tam
  • 10
To po co robisz gówniane gry? Minecraft też wyglądał w alfie jak syf. Dopracuj coś, dlaczego nie dodasz filmiku na google play tak na dobry początek? Szukaj konceptów, które nie wymagają grafiki - Flappy Bird grafikę ukradł z Mario (ale ty lepiej nie kradnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@makary89: zawsze możesz sobie poszukać darmowych stockowych grafik, są takie, tylko trzeba trochę poszperać po necie. Wydaje mi się, że widziałem gry z podobną grafiką do Twoich które miały po kilkanaście tysięcy pobrań, ale nie wiem jak oni to robią, czy jakieś boty mają do podbijania ocen i sciągnięć, albo znajomi z facebooka, nie wiem . . .
@makary89: Skoro nie masz skilla graficznego to znajdź kogoś kto takiego skilla posiada. Nie wiesz gdzie takich ludzi szukać? A wybierz się kiedyś na game jama jakiegoś w Twojej okolicy i stwórz coś z takimi ludźmi jak ty. Fakt, ciężko wyrwać się w mirkowej piwnicy ale taki jam więcej Cię nauczy niż sobie zdajesz z tego sprawę ;)

Komentarze powyżej są jak najbardziej cenne, lepiej zrobić coś co ma jakość niż