Wpis z mikrobloga

Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odręcznie , żebrano też z zakładów gdzie pracowałem wszystkie pisma odręcznie napisane , zebrano też z różnych instytucji a nawet z sądów pracy pisma odręcznie pisane w walki o bezprawne zwolnienia z pracy .

Podczas jednej z rewizji wpadła odręcznie napisana osobista moja relacja z grudnia 1970 r [były tam nazwiska i zachowania ] .Materiały te można wykorzystać jako donosy

.Dlatego jeśli znaleziono jakieś niejasne dokumenty należy to dokładnie fachowo sprawdzić .

Ja jeszcze raz publicznie osobiście OŚWIADCZAM .że , nigdy nie było mojej zgody na współpracę z SB w znaczeniu donosów czy wspieraniu komunizmu .

Nie dałem się nigdy złamać , nie brałem pieniędzy za takowe . .
źródło: comment_yIgQhn2H0fwV9qEpFOZgwHY5oqqYG8eN.jpg
  • 221
@lechwalesa: W jakim celu zwykły robotnik zatrudniony na dość niskim stanowisku robi

osobista moja relacja z grudnia 1970


wiedząc, że może ona wpaść w ręcę SB w chwili rewizji?

Skąd Pan wie, że

żebrano też z zakładów gdzie pracowałem wszystkie pisma odręcznie napisane


Bardziej wydaje mi się prawdopodobne to, chce Pan odbezpieczyć bombę, która lada chwila wybuchnie, gdy potwierdzone zostanie Pana odręczne pismo.

A jak było z tymi wielokrotnie wygranymi Totolotkami?
@Antybabilonia: Na tamte czasy wcale nie. Wtedy były ważniejsze przymioty niż umiejętność pięknego pisania. Pamiętaj, że Lech Wałęsa to człowiek bez wyższego wykształcenia. Zgadzam się, że BK vel bul to tragedia i w obecnych realiach ze swoją ogładą nie powinien piastować tej funkcji, ale Wałęsa został prezydentem w zupełnie innym kontekście historycznym. Spójrz na to z innej strony. Nie pisze pięknie, ale korzysta z mediów społecznościowych. Rozmawia z młodymi choć nie
@minisekk: Naprawdę? Przyznam, że jestem dość młody, możesz mi przybliżyć jakie umiejętności były ważniejsze w szkole od nauki pisania? Np. na języku polskim czego wtedy uczyli? To nie jest niezbyt piękne pisanie, tylko tego się nie da przeczytać i zrozumieć. Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia żeby potrafić stawiać przecinki i kropki, to co on nie widzi jak inni ludzie piszą? Ma tyle lat i nie potrafi pisać normalnie. Co to znaczy
Ciekawe co zrobiłyby wszystkie obecne zuchy z wierchuszką pseudoprawicy na czele, gdyby żyły/były w tamtych czasach...
Nie popełniajmy błędu ahistorycznego, spróbujmy osadzić się w tamtych czasach.
Ten nie popełnia błędów, który nic nie robi...
@lechwalesa: Bolek nie kłam, SB cię ochraniało, przypomnij sobie ładę która za Tobą jeździła i cię ochraniała aby Bolkowi włos z głowy nie spadł, ci ludzie jeszcze żyją, przypomnij sobie wygrane w lotto, za odkurzacz nawet sprzedałeś :D
@lechwalesa: Powiedz no Lechu, skoro jesteś taki niewinny, dlaczego piłeś gorzałę ze swoimi oprawcami? Ci ludzie kilka lat wcześniej strzelali do twoich kolegów, mordowali ich, składałeś kwiaty pod murem w żałobie, a później walisz gorzałę z nimi i śmieszkujesz kto będzie premierem, a kto ministrem. Zachowałeś się jak folksdojcz w czasie wojny, jak zdrajca i chcesz teraz nas przekonać, że walczyłeś z komuną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lechwalesa: I tyle lat mija, a jedyni ludzie ktorzy chcieli wsadzić całą pzprowską hołotę do pierdla to były partie na które Pan teraz tak szczuje tj wszystkich prawicowców? To ma być prawda, ze Pana przymuszali, że specjalnie fabrykowali dowody? To czemu teraz szkaluje Pan sam wszystkich ludzi z PiSu, a tak broni "przewidywalnego" Bronka i całej PO którzy przez tyle lat nie zrobili NIC żeby skazać Kiszczaka? Gruby żart, ze społeczeństwa,
@lechwalesa: Panie Wałęsa za obalenie rządu Olszewskiego powinien pan trafić pod Trybunał Stanu. To czy Pan był TW czy nie zupełnie mi zwisa- generalnie dopiął Pan swego czyli ruskie wyszli z Polski - to rzeczywiście duży sukces ale nie tylko Pana Zwycięzcy ale całego ruchu S. Oczywiście dotrzymał Pan słowa i gruba kreska Mazowieckiego obowiązuje do dziś ale czy takim szubrawcom warto było dotrzymywać słowa??? Okrągły Stół to farsa - było
@lechwalesa: ja może powiem ostatnie już słowo w sprawie... PO Wyborach AD2015 co w Październiku okazało się, iż poza Gdańskiem CAŁA Polska zagłosowała na PIS... to ja patrzę na to jak Policja w czasach Ala Capone: gangsterzy się spoko wystrzelają a resztę niedobitków się pozamyka i już... PISiory zrobią trochę porządku w Polsce czemu ja kibicuję bo PO wybudowała 200.000 obiektów inżynieryjnych ale skala #!$%@? była NIE MNIEJSZA !!! co obecnie