Wpis z mikrobloga

Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odręcznie , żebrano też z zakładów gdzie pracowałem wszystkie pisma odręcznie napisane , zebrano też z różnych instytucji a nawet z sądów pracy pisma odręcznie pisane w walki o bezprawne zwolnienia z pracy .

Podczas jednej z rewizji wpadła odręcznie napisana osobista moja relacja z grudnia 1970 r [były tam nazwiska i zachowania ] .Materiały te można wykorzystać jako donosy

.Dlatego jeśli znaleziono jakieś niejasne dokumenty należy to dokładnie fachowo sprawdzić .

Ja jeszcze raz publicznie osobiście OŚWIADCZAM .że , nigdy nie było mojej zgody na współpracę z SB w znaczeniu donosów czy wspieraniu komunizmu .

Nie dałem się nigdy złamać , nie brałem pieniędzy za takowe . .
Pobierz lechwalesa - Podczas wielu rewizji jakie przeżywałam wpadały różne notatki pisane odr...
źródło: comment_yIgQhn2H0fwV9qEpFOZgwHY5oqqYG8eN.jpg
  • 221
@arealhumanbean:

Nie widzę nic złego w dążeniu do prawdy. Widzę tylko coś złego w skupianiu się na tym, w nadawaniu temu wielkiej wagi.

Widzę tylko coś złego (...) w nadawaniu temu wielkiej wagi


O, to jest ciekawe twierdzenie. Ja w swoim życiu prawdzie nadaję najwyższą wagę, zarówno wobec siebie, jak i wszystkich, ale może Ty mi wytłumaczysz, że nie powinienem, że to nie po "chrześcijańsku"?
@arealhumanbean:

kawałek dalej zaczyna się już użalanie nad sobą

Nie do końca. Widzisz, nagłaśnianie takich spraw w tym chrześcijańskim społeczeństwie niesie ze sobą jeden ważny przekaz - że zdrajcy, kaci i mordercy, którzy wtedy podejmowali decyzje i wydawali wyroki, którzy się poustawiali w najlepsze w nowym systemie tylko i wyłącznie DLA WŁASNEJ KORZYŚCI - oni nie będą mogli spokojnie zasnąć do końca swoich zasranych dni.

A mój przytyk w stronę chrześcijaństwa
@lechwalesa: Panie Prezydencie jestem z Panem w tych trudnych chwilach. Proszę się nie przejmować tym wysypem fermentu i szkalowania. Dla mnie osobiście jest Pan jednym z największych autorytetów współczesnej Polski. Bez Pana nie obalibyśmy komunizmu. Pozdrawiam.
@lechwalesa: proszę Pana, czemu doprowadziliście do takiej sytuacji? Czemu pozwoliliście na takie handlowanie i wymachiwanie teczkami jak to miało miejsce w latach 1990-1992? Dlaczego nie załatwiliście sprawy od razu, transparentnie od początku do końca? Przecież to co się teraz dzieje to wynik tamtego zaniechania! Niemcy sprawę Stasi załatwili bardzo sprawnie i dzisiaj nie ma tam takiej wojenki jak u nas. Dlaczego nie można było tego tak rozwiązać?