Wpis z mikrobloga

jak ja nie cierpię robić żarcia do pracy nosz kurde to jest #!$%@? zajęcie. Ale jednak katering i kupowanie zamawianego żarcia wychodzi strasznie drogo, a jak się ma jakieś cele w życiu to szkoda wydawać niepotrzebnie więcej na żarcie.

Zawsze schodzi tak 30-40 minut na robienie jedzenia na dwa dni, kosztuje mnie to jakieś 15 zł i mam z tego 4 prawilne posiłki. Gdybym miał kupować jak znajomki z pracy to bym wydał 2x tyle na dzień :D Wiec ogólnie spoko oszczędzanie, bo 30-40 minut to nie jest aż tak strasznie dużo czasu.

#jedzenie #jedzwykopem #pracbaza #dieta #oswiadczenie
  • 8
@HCLB: Bardzo słusznie, też tak robiłam.Tylko zawsze więcej porcji, bo wszyscy chcieli, żebym się podzieliła i jedliśmy razem. No i smaczniejsze jest.
@HCLB: Ale gotowanie jak sobie ustalisz te kilka przepisów jest dość proste, szczególnie jak gotujesz hurtem na kilka dni. Jedyny minus to lekka nuda jedzenia, ale jak nie chcesz spędzać dużo czasu w kuchni to trzeba iść na kompromis.
@grecki: lubię nudę w jedzeniu, nie mam wtedy problemów z żołądkiem xD im większa nuda tym w sumie lepiej. Teraz ciągle jem, ryż, warzywka azjatyckie z paki i pierś kurczaka
@HCLB: juz chciałem pisać, żebyś sprzedał mi przepis. Czytam dalej i widzę, że u mnie podobnie tylko kasza jaglana często ryż zastępuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)