Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim za przybycie - chyba najlepsze spotkanie do tej pory.
Pytanie czy to zasługa lokalu i wielu trunków do wyboru czy jednak cudowna ekipa i masa różowych ()

Tym razem miałem okazję poznać i spotkać ponownie:
@sylwke3100 @FlyOnTheWall @R039 @AsiaNaprawia @Jormungand
@NieNajgorzej @wielka_glowwa @Stopa_Stefana @DzikiSzpak @Master_Xabies
@Silvara @Pasztetowa @MasterSoundBlaster @pawel_niki @Talar_
@Rzuku @Kammil @inercja @lizard_king @izka715
@janek_kos @cheft @kavillock @kukukulfon (to ostatnie u na liście jak a wygląda):D
@uczalka (mam nadzieje, że się podobało chociaż trochę)

+ Co do kolejnego spotkania to padła propozycja mniejszego spotkania (dobry żart nie :D) w mieście #gliwice połączonego z planszówkami.
Dobry Zbeer na pewno nas ugości a potem można do salonu wbijać. Termin do ustalenia ale coś na początku może lutego.:)

++ Impreza w Katowicach na następny raz propnuje koniec lutego tzn 27 w sobotę - co wy na to?
Będzie po sesji, będzie przed IEM tylko nie wiem jak z koncertami w Katowicach(póki co nic nie widać ciekawego).
Jak będzie pasować to zostaje tylko wybrać lokal czy Cyber czy jak to mamy w tradycji kolejny lokal.

+++ A na koniec polecam się dopisać do listy bo z niej będę teraz wołać i nią spamować - http://mirkolisty.pvu.pl/list/fYv0EKgJBsrguuos

++++ Jakby ktoś szukał koszulki to tutaj
+++++ A gdyby kogoś interesował wyjazd 22-24 do Poznania na 10 Wykop Party to info tutaj

Koniec na dziś spamu w tagu #katowicewykopparty :)
  • 76
tam chyba jeszcze ktoś został ale tylko parę osób


@gorush: Ja i @kukukulfon zamykaliśmy imprezę (i Madzia, która jednak nie chce założyć i usunąć konta, więc się nie liczy :P ), niedługo po tym, jak reszta się pozbierała. Zahaczyliśmy jeszcze prawilnie po drodze o kebaba, a potem już grzecznie do domu.
@cheft: Masz mnie :(
Nie no, nie ma zwycięzców i przegranych w grze, gdzie sobie kradniemy nawzajem i podkładamy karty ( ͡º ͜ʖ͡º)
A także nie znamy dobrze zasad :D
"Ooo, co robi ta karta? Nie wiem, a Ty? Ja też nie. To co, wyrzucamy z puli? Wyrzucamy"
:D