Wpis z mikrobloga

@xxx_PrzybyL_xxx:
tak w skrocie xd
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!!
Mam dziwną przypadłość że po kilku treningach rozkłada mnie choroba... Zmniejszam ilość ćwiczeń itd. Ale scenariusz od dłuższego czasu wciąż się powtarza :/


@jakubz: zrób badania, zmień dietę?
@xxx_PrzybyL_xxx:
Ogranicz treningi do 3 na dwa tygodnie, poniedziałek, piątek i środa przyszłego tygodnia.
Skup się na siłówce, nie na hipertrofii, protokół 5x3 i 3-4 najważniejsze ćwiczenia na treningu, z progresją, start z 70% 3RM i dokładanie co trening czy dwa.
Zmień dietę na niskowęglowodanową, "ketogeniczną" lub wysokotłuszczową.
Dodaj marsze 2-3 razy w tygodniu po 30-45 minut.
Pomoże.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gavroche: Dziękuję za sugestię. Ja powoli sam szedłem w takim kierunku. Ostatnie treningi były np. poniedziałek, dwa dni wolne i w czwartek drugi... I tak dalej. Ale nadal było słabo. Jednak nigdy nie rozważałem jeszcze większych przerw. Teraz pewnie się zastosuję. Dzięki za radę. Przejrzę też dietę i zmienię proporcje, bo wiem że tłuszcze stymulują wydzielanie testosteronu. Dzięki!