Wpis z mikrobloga

"Kobiety należy szukać w wodzie... miejsce:..zarośla, stare kamienne schody do wody, schody otoczone starą , zardzewiałą barierką...dużo wodorostów i mułu, nanos różnych gałązek, krzaki w tym miejscu, ciemna woda, prawie czarna...pojawia mi się obraz płetwonurka który kogoś wyciąga z tego szlamu ....głowa cała w ciemnej mazi i wodorostach...jest zaczepiona o coś...jest bardzo blisko brzegu...wcześniej widzę jak do wody coś spływa przez betonowy otwór...nie jest duży...z daleka widzę wysoki komin w biało czerwone pasy..szukać za mostem Kolejowym...to miejsce mi wskazuje..."- Autor Maja Danilewicz (Jasnowidz).

Maja Danilewicz Konsultowane z Jasnowidzem Damianem.
Damian gdzie widzisz te Ewe...woda pewne, dosyć daleko od mostu. Woda w tym miejscu "zakręca" w prawo albo podmywałaby prawy brzeg ale ona jest na lewym brzegu
widzę ją zaczepioną o coś, ale tak jakby widoczną z brzegu
niedaleko od jakiegoś zejścia do wody - czegoś wybetonowanego typu schodki, zjazd jakieś molo czy coś podobnego..tylko ona cały czas się dusi i ma torsje - moim zdaniem nie utopiła się tak typowo, że wpadła do wody i utonęła..../ reszta analizy Damiana to t/p...

#ewatylman
  • 12
@mixplus: tak, na przykład losowosc odpowiedzi i tego ze jest prawdopodobieństwo że ktoś trafi w prawdziwą. Połowa mirko spod tagu mogłaby być jasnowidzami, niektórzy to już pierwszego dnia mówili że niebieski ja zabił/wystawił/utopił...
@kajdeg: tylko, że kluczem jest skuteczność. na 1000 mirków trafi 10. Ci goście z kolei mają nowe sprawy, zgłaszają się do nich ludzie, cieszą się jakąś tam popularnością, wìęc udaje im sìę to systematycznie. nie wierzę w zdolności paranormalne, ale wierzę w skuteczność jasnowidzòw. Ja szedłbym bardziej w tym kierunku: oni mieli już tyle spraw, że wiedzą jak postępują ludzie w pewnych chwilach, jakim ulegają schematom, sami odkrywcy mają