Wpis z mikrobloga

@Erlein XDDDDDDDDD szkoda, ze zadna Julka nie chcialaby Ciebie, co to w ogole na bani trzeba miec zeby startowac do nastolatek bedac staruchem
  • Odpowiedz
@stormi: Sam mam 29 wiosen i wole nawet kobiety po 30 po prostu lepiej sie z nimi dogaduje,ale z tym masz racje #!$%@? kolesiowi to już podchodzi pod pedofilię…
  • Odpowiedz
  • 5
@stormi: mam szanse u 18 julki z #ukraina ale średnio mi się podoba i pewnie i tak jest już przeorana. Mam swoje preferencje masz z tym problem? Wy różowe sobie tłumaczycie preferencjami to że gardzicie facetami którzy nie mają okreslonego wzrostu a jak niebieski ma swoje preferencje to się pruecie
  • Odpowiedz
@Erlein preferencje preferencjami ale masz 24 lata, to mega duzo jezeli chodzi o dziewczynki 15 letnie XDDD taki ostrozny pdf co celuje w wiek zgody bo jedna cyferka nizej i policja na chacie
  • Odpowiedz
  • 1
@stormi: to jest legalne a się prujesz o to że bym chciał młodą dziewczynę za to jak julka pluje na mężczyznę który nie ma 180cm wzrostu albo nie zarabia milionów to to już spoko bo "preferencje" i ma do tego prawo
  • Odpowiedz
  • 3
@stormi: mężczyzna ma preferencje dotyczące czegokolwiek np wieku partnerki - jak tak można?! Różowa oczekuje faceta który spełnia 100 urojonych wymagań - no spoko, może mieć swoje preferencje
  • Odpowiedz
@Erlein odklejeniec, co ma wzrost, waga, zarobki, cokolwiek, do tego, ze bedac starym dziadem twoje preferencje to nastolatki z podstawowki? albo baitujesz albo jestes dziwakem
  • Odpowiedz
@Erlein: trzeba być chorym psychicznie przegrywem żeby interesować się kimś niedorosłym. Normalny człowiek wie że prawo w tej kwestii jest skrzywione z powodu pedofilii staruchów tworzących kodeks
  • Odpowiedz