Wpis z mikrobloga

Leń mi się udziela i chcę jakiegoś sprawdzonego singla. Kaktusa piję, ale mam już dosyć ogólnie słodkich smaków owocówek i czas na coś męskiego bo teściu się ze mnie śmieje. xD Pali tu w ogóle ktoś jakieś tytoniowe albo mentolowe aromaty? Co polecacie?

#epapierosy #mojliquid
  • 7
@Cummykaze: to palenie e-fajki w jakikolwiek sposób może być uznane za "męskie"? Nie, żebym wyśmiewał czy widział wyższość papierosów nad vaporem, ale nie rozumiem w jaki sposób może to określać stopień męskości.
@deadmoose: słodki jeżu, nie bierz tego tak serio. Poza tym nie chodzi o samo epalenie tylko o smaki. Teść też przymierza się do efajki, ale jak mu zacząłem tłumaczyć że teraz sobie popalam arbuza z truskawką i domieszką kokosa to zapytał żartem czy męskich nie ma. A Ty mi tu filozofujesz. :D
@vgf_: przy okazji zapytam Ciebie bo widzę, że się dużo udzielasz i sensownie co najważniejsze... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz jakieś fajne źródło kanthala ew. drutów do TC? Tak jak dla waty jest muji.com.pl tak dla drutów jest...? No chyba, że nie ma. :D

EDIT: propo muji, strona się nie chce otworzyć bo wykrywa zagrożenie, wtf?
@Cummykaze: muji.com.pl tak ma, nie wiem dlaczego. co do kanthalu - mozesz poszukac u siebie w miescie firm zajmujacych sie elektronika/elektroenrgetyka - czesto maja na stanie, jak dobrze zagadasz i masz zamiar kupic drutow za 100pln + to najczesciej Ci odwina. ja kupuje lokalnie 30g (w sumie obojetne jakie fi) za ~30pln. jak nie masz manewru i wolisz www, to cyfronika ma calkiem koszerne ceny na kanthal, ale tam chyba koszty