Wpis z mikrobloga

@BeardMan: Kup sobie karnecik,na początku się bardzo nie chce szczególnie gdy masz prace,szkołe ale pamiętaj,że nie musisz tam siedzieć 2-3 godzin dziennie,zrobisz trening i do domku a godzinka 1-1,5 h zleci bardzo szybko.
Aa i nie wstydź się pytać,bo najlepiej już od początku uczyć się dobrej techniki niż 1-2 lata robić źle i dopiero poźniej to korygować.
@BeardMan: Sam to rozumiem,ja idę od razu ponieważ jak wróce do domu to zaraz mi się odechciewa,a pójde jutro itp
Nie wiem jak u Ciebie wagowo/sylwetkowo ale zacznij teraz i do wakacji powinien być fajny efekt bo jak będziesz tak odkładał to nim się obejrzysz a wakacje będą i żal,że się nie poszło :(
@BeardMan: Aaa i zapomniałem dodać o efektach w srodku które przyjdą znacznie szybciej dzięki diecie,ćwiczeniom niż te wizualne ale spróbuj do stracenia nie ma NIC same korzysci mogą być,u mnie po 2-3 tygodniach zmieniła się poprawa nastroju,jakos tak bardziej pozytywnie jest.
@KaszaJaglana: Z tym akurat nie mam problemu, właściwie zawsze jestem pozytywny, taki ze mnie realista-optymista ( ͡º ͜ʖ͡º)

Źle nie wyglądam, nie jestem ani gruby ani nadmiernie chudy ale no chcę lepiej, perfekcjonista ze mnie straszy :v