Wpis z mikrobloga

@RealAKP - pierwsze okrążenia uderzenie w tył. później (praktycznie końcówka) dwukrotnie atak w przedostatnim zakręcie i za drugim razem skończyło się obróceniem.
@KYCu - nieprzestrzeganie niebieskiej flagi dwukrotnie i stłuczki przy dublowaniu

Uważajcie może bardziej. @RealAKP mnie strzelił, to taki uszkodzony walczyłem z samochodem przez pół wyścigu. Tempo mi spadło praktycznie o sekundę i musiałem patrzeć, jak mi @tenbatonik regularnie odjeżdża. Po pitach ucieszony, że fura naprawiona i teraz przycisnę, trafiłem na
@TheSznikers:

wyścigu nie ukończyłem bo sąsiadowi przypomniało się, że mam jego klucze do piwnicy. Tak się dobijał że myślałem, że może jakiś pożar. ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdym razie sorry @zabaracer bo chyba cię uderzyłem zanim wyszedłem z serwera.

Parę uwag/obserwacji:

1. Weźcie trochę wyluzujcie z tym wyprzedzaniem. Rozumiem, że ktoś ma dobry setup i nalane 2l paliwa i chce koniecznie być z przodu przez dwa
@lawicko: nie przesadzajmy, nie straciłeś na tym i puściłem normalnie Cię jak byłeś już blisko, ja bym się bardziej zainteresował tymi którzy przy dublowaniu robią zamieszanie i są niepewni
@retsam84: Sorry, wydawało mi się, że ledwo Cię puknąłem. Ja tez dostałem, obróciło mnie, musiałem przepuścić ludzi a potem przez cały czas odrabiać mozolnie, takie uroki wyścigu :)
@iAdamM: Może tak to wyglądało z Twojej perspektywy, z mojej przeszkodziłeś mi w jeździe bo nie byłem pewien czy mnie puścisz do następnego lewego zakrętu. Puściłeś mnie i Cię nie zgłaszam, ale jazda 2w nie była potrzebna w tamtym momencie. Parę kółek wcześniej dublowałem kycu i tamten to w ogóle chyba o niebieskich flagach nie słyszał, więc nie wiedziałem czego się spodziewać.
@retsam84: przepraszam. Poprawię się. Generalnie wszystkich przepraszam za moją złą jazdę. Był to mój pierwszy wyścig od daaaaawna więc troche(?!) błędów było, nastepnym razem obiecuję poprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)