Wpis z mikrobloga

yoyo koksy

postanowiłem tu rozpocząć jakąś ciekawą dyskusję by podzielić się doświadczeniami :)

kto jaki system treningowy stosuje?

osobiście jechałem splitem przez długi czas(nawet 5 dni w tyg) obecnie robię push&pull(4dni/tyg) i jestem bardzo zadowolony :D siła i masa idą, trening nie jest nudny, ćwiczę wszystkie partię 2 razy w tygodniu. Split(klata/barki, plecy/triceps) to przeżytek - robisz raz w tygodniu całe ciało.

na koniec wrzucam moje efekty(kilka lat ćwiczeń i półroczny powrót do formy po przerwie) i zapraszam do dyskusji.

#mikrokoksy #silownia #trening
Sarza01 - yoyo koksy

postanowiłem tu rozpocząć jakąś ciekawą dyskusję by podzielić s...

źródło: comment_VdTFkOD3UjqgvY84Tb8FTZl8wq2sWL3H.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
osobiście jechałem splitem przez długi czas(nawet 5 dni w tyg) obecnie robię push&pull(4dni/tyg) i jestem bardzo zadowolony :D siła i masa idą, trening nie jest nudny, ćwiczę wszystkie partię 2 razy w tygodniu. Split(klata/barki, plecy/triceps) pokaż całość


@etanol10000: fajna twarz ;d
  • Odpowiedz
@Sarza01: Meta, Anapolon i sezonowe iniekcje z syntholu + siedzenie cały dzień na Wypoku, najlepszy program treningowy django/django polecam Szaki.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Pewnie dlatego, że podświadomie zazdrościsz i wolisz to wyśmiać - jednocześnie nic nie robisz, aby chociaż trochę zadbać o swoją sylwetkę :) Nie mam na myśli aż takiej ze zdjęcia. Jednak można nieco poprawić estetykę swojego ciała, usunąć zbędny tłuszcz, itp. :)
  • Odpowiedz
@Sarza01: osobiście podziwiam, ale meh, nie podoba mi się np wielkość ud w stosunku do łydek, plecy w stosunku do kaloryfera, jakieś to takie. Szczerze? Nie chciałbym tak wyglądać, za bardzo już, ale gratuluję tak czy siak, wytrwałości :)
  • Odpowiedz