Wpis z mikrobloga

#choroba #medycyna
Mirko ostatnio, a dokładnie od 6 dni boli mnie brzuch. Boli mnie na 2 sposoby:
1- Ból lekki, ale jeśli cokolwiek zbliży się do mojej szyi, albo po prostu "źle" usiądę, to chce mi się wymiotować i muszę robić najróżniejsze pozy żeby nie zwymiotować.
2- Ból głodowy. Na pewno wiecie o jaki mi chodzi, jak jesteście głodni to z tego powodu boli was brzuch.
No i właśnie ból numer 2 mam prawie non-stop, nawet jeśli zjem dużo i nie powinienem być głodny. Mam go gdzieś od 2 dni, może więcej. Jest strasznie dokuczliwy i to on mnie najbardziej martwi. Byłem u lekarza i powiedziałem jej ogólnie o bólu brzucha, gdzie mnie boli itp. Powiedziała że najprawdopodobniej się zatrułem, mam przejść na dietę składającą się z gryzki i gotowanych warzyw, gotowanego mięsa itp. Podejrzewam, że niczym się nie zatrułem, więc tutaj pytanie do wykopowych ekspertów: Wiecie co mi może dolegać, ktoś z was tak miał?
  • 20
  • Odpowiedz
@PanDetektyw: radzę iść do innego lekarza. Wg mnie, za długo to trwa jak na zwykłe zatrucie. Przewróciłeś się ostatnio? bo ten pierwszy ból, to jakbyś miał coś z błędnikiem... Ja ekspertem nie jestem, tak sobie gdybam...
  • Odpowiedz
@PanDetektyw: być może refluks, tak czy siak udaj się do lekarza po poradę no i jeśli tak to będzie potrzebna recepta. A tak poa tym to nie jedz dużych posiłków i nie pochylaj sie bezpośrednio po jedzeniu :)
  • Odpowiedz
@Vitru: Jezu ale się przestraszyłem po tych trafnych stwierdzeniach :o Jak ostatnio byłem to przepisał mi takie lekarstwo, tyle że już nie pamiętam jak się nazywało, coś na e bodajże. No nic tak czy siak postaram się udać ponownie do lekarza :)
  • Odpowiedz
@Vitru: O dokładnie to chyba to. Jak sobie przed chwilą w googlach wpisałem, to nie jestem pewien czy chodzę do dobrego lekarza.. Albo to był innych lek, niech szlag weźmie to lekarskie pismo ȍ ̪ ő
  • Odpowiedz