Wpis z mikrobloga

Nowy polski rekord na torach - relacja
Po dwóch latach NEWAG S.A. pobił swój poprzedni rekord prędkości i na CMK pomiędzy Psarami a Górą Włodowską pojechał z prędkością 226 km/h. Impuls 45WE wyprodukowany na zlecenie Kolei Mazowieckich jest najszybszym pojazdem skonstruowanym i wyprodukowanym w Polsce.

Ciu-ciu.

#polska #kolej #pociagi #newag #impuls #zainteresowania #pociagiboners #mikroreklama
BaronAlvon_PuciPusia - Nowy polski rekord na torach - relacja
Po dwóch latach NEWAG ...

źródło: comment_DC7FZ0L3BLqWYBpz8fpXCBKAsyrbevGx.jpg

Pobierz
  • 25
@Andczej: w sumie racja, że Pesa jest taka reklamowana, rynek kolejowy ma nawet zakładę PESA i ciągle o Dartach pisze, a przykładowo o Flirtach bardzo rzadko, a wydawałoby się, że to takie same inwestycje jeśli chodzi o Darty i Flirty
@Reggy: a ja wczoraj chciałem jechać krakowiakiem, specjalnie odpuściłem jedna 50 bo następna to miałbyć 50-03 czyli krakowiak i przyjechał.... NGT6.
A za nim Krakowiak jako przejazd techniczny = umarł.
@Andczej: Krakowiaka bym wybaczył, bo jakby nie patrzeć to pierwszy i jedyny jak na razie pojazd, ale otyłych Dartów nie przepuszczę

w dodatku dopóki nie było informacji o tym, że będzie opóźnienie w Dartach, to ciągle pojawiały się w różnych miejscach człony Darta, roiły się i troiły na terenie Pesy, czasem cały skład stał

ale od czasu informacji, w jednym miejscu stoją dwa człony, które od przynajmniej dwóch tygodni nie zmieniły