Wpis z mikrobloga

Jaką siłownie w Krakowie polecacie? Interesuje mnie dobry stosunek ceny do jakości, żeby to nie była speluna albo jakąś siedziba hipsterstwa z hantelkami 1kg.
Mam 92kg i 190cm wzrostu - ogólnie nie widać po mnie że jestem ciężki, ale chciałbym przypakować i być umięśnionym gościem dla własnej satysfakcji. Psychicznie nie jestem przegrywem, mam stałą kochającą dziewczynę więc siłka to tylko dla siebie w ramach rozwoju osobistego :)
Chcę wyglądać tak - ile zajmie zrobienie takich mięśni? I teraz pytanie profilaktyczne: jeśli będę wykonywał ćwiczenia zgodnie z instrukcją to mogę sobie #!$%@?ć kręgosłup lub układ kostny, stawy itp? Mam wstępnie dobrą kondycję - (bieganie po 15km i chodzenie po linie - ćwiczenie mięśnie głębokich)
Z jakimi kosztami miesięcznie się liczyć 100zł + dieta? Dzięki za wszelkie rady. Jak dopnę celu to zacytuje tego posta.
#krakow #mikrokoksy #silownia
Pobierz
źródło: comment_zXGsaWtAl5x3gvnAzaVVJarSI9UWi1cq.jpg
  • 14
@sspiderr: W 4 lata byś miał może coś podobnego jak na zdjęciu,z dietą i treningami 5xtyg. Kręgosłupa nie ma opcji sobie #!$%@?ć chyba że robisz jakiś dzikie węże przy martwym albo przysiadach.Wiadomo na początku mogą boleć stawy np. barki,kolana,dół pleców,nadgarstki ale to normalne bo musisz je przyzwyczaić do ciężarów.
@sspiderr: Czas jaki będzie Ci potrzebny to sprawa genetyki, jeden po 10 latach tego nie osiągnie, drugi zrobi w 5-6. Loteria. Dopóki robisz wszystko poprawnie technicznie to "kręgosłup lub układ kostny, stawy itp" będą w lepszej kondycji niż gdybyś nie robił nic. Rada na przyszłość, wyznaczaj sobie mniejsze cele, bo zaczynać ćwiczyć żeby wyglądać jak gość na obrazku który przygotowywał się pewnie na sesie specjalnie + retusz mija się z celem,
@sspiderr: ja polecę "spelunę", do której sam chodzę - Retro Gym na ul.Smoleńsk. Mała, trochę śmierdzi, sprzęt sprzed 20 lat (albo i więcej), tanio, i co najważniejsze dla mnie - przed południem pustki. A w wakacje to juz kompletne pustki, czasem pojawią się jacyś obcokrajowcy, stałych bywalców prawie nie ma. Co do porad treningowych to najlepiej pytać zawodowców, albo profesjonalistów w tej dziedzinie.
Na Wiśle nieporównywalnie lepiej niż AGH.

Na AGH nie ma tragedii ale ludzie którzy tam pracują są amatorami. Jeśli jesteś kompletnie zielony to lepiej mieć pod ręką kogoś kto ogarnia.