Wpis z mikrobloga

Zepsuła mi się piłka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam piłkę do siatkówki marki Molten. Niestety zaczęło schodzić z niej powietrze przez wentyl. I tu problem co z tym zrobić. Po 2 minutach z piłki zostaje flak. Nie da się tym grać ani nic. Więc jak to naprawić?? Trochę nie bardzo mi pasuje kupić nową piłkę bo troche brak cbln obecnie.


#pomocy #help #siatkowka #pytaniedoeksperta #pytanie #cozrobic
  • 15
  • Odpowiedz
@Friday5: gościu, wentyl tego typu jest zbudowany tak prosto, że tam się nie ma co zepsuć. Jak nie działa, to się zepsuł widocznie cały, byś musiał nowy "balon" włożyć jakoś do środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Friday5: To, że piłka ma napis Molten jeszcze nie oznacza, że będzie wiecznie sprawna. Pewnie kupiłeś treningówkę, albo jakiś shit dla młodzików. Trzeba mieć zdrowie, żeby coś takiego naprawiać. Następnym razem przyjrzyj się dokładnie co kupujesz. Jak widzisz to była pozorna oszczędność. Piłki do plażówki też można kupić za 10pln, ale chyba nie warto tego robić?
  • Odpowiedz
Cześć,
Kolego jeśli powietrze uchodzi w miarę powoli co świadczy o niewielkiej nieszczelności spróbuj wpuścić do piłki trochę mleka (najlepsze oryginalne wiejskie ale "sklepowe" też ok) i napompuj, pokręć piłką i odłóż wentylem (nieszczelnością) w dół. Robiłem tak za dzieciaka z piłkami do "nogi" zawsze działało. Mleko powinno zalepić niewielkie nieszczelności.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz