Wpis z mikrobloga

Jakim ja jestem przegrywem, jestem realnym utożsamieniem postaci przedstawianych w tych wszystkich bekowych, wymyślonych pastach o #przegryw #tfwnogf #stulejacontent. Od lat piwnica, niewychodzenie z domu, brak jakichkolwiek znajomych, zero kontaktów z dziewczynami, społeczna #!$%@? która boi się ludzi, zero zainteresowań, talentów czy umiejętności, nie mam w życiu absolutnie niczego i niczego nie potrafię, wegetacja. Jedyne co nie pasuje to wygląd bo nie jestem jak to się przedstawia ten typ osóba jako nerda/grubasa/kuca, jestem po prostu #!$%@? i nawet jak ktoś chce mnie poznać to jak tylko zobaczy jak bardzo jestem zamkniętą w sobie i aspołeczną #!$%@?ą po prostu ucieka.
Jedyne co chciałem to żyć normalnie, co przy moim #!$%@? i mając inteligencję emocjonalną na poziomie kilku letniego dziecka jest po prostu nie możliwe. Nawet jakbym próbował wszystko nadrobić to i tak zawsze będę z tyłu za wszystkimi, pozostanie ogromna przepaść między mną a rówieśnikami i nigdy od tego nie ucieknę. To już nawet nie #depresja, jestem po prostu niedorozwinięty.
  • 113
  • Odpowiedz
@nadwyraz: w takim razie czemu leki nie dają żadnego efektu? Czemu psychodeliki oddziaływające na te receptory tak po prostu nie działa (miałem długą przerwę od leków więc nie miało co 'blokować'). A hipokamp mamy uszkodzony wszyscy, o ile serio zmagasz się z podobnymi problemami do mnie i depresją.
  • Odpowiedz
@wpoz: powiem ci stary, że chciałbym miec tak wiele ile ty masz, chociażby właśnie technika gdzie ja nie potrafiłem nawet normalnie gimnazujm skończyć (czuję, że pożałuje tego, że o tym wspomniałem) także widzisz, większej sierdoliny ode mnie nie ma.Także stary! Nie łam się bo fundamenty pod normalne życie już masz i możesz sobie swobodnie te życie budować a u mnir jest jedno wielkie gruzowisko które być da się odbudować ale zajmie
  • Odpowiedz