Wpis z mikrobloga

298 519 - 101 = 298 418

#100km z #rowerowykrakow - @cree @TypowyPolskiFaszysta @proweniencja. Z @cree większość trasy, z pozostałymi panami jakieś 30km. Trochę drogą, trochę bezdrożami. Zrobiliśmy mentalne przekwalifikowanie naszych #szosa do #cx i było fajnie. 800m w górę, więc luzik.

Ten cudak na rowerze to ja - w sam raz, żeby te ok 20 dobrych dusz co póki co się zadeklarowało, że mnie będzie nocować w wyprawie dookoła Polski wiedziało kto zacz i kogo nie widać pochodniami i widłami. Jakby ktoś jeszcze był tak dobry i mógł mnie przenocować to byłbym cholernie wdzięczny i zapraszam na PW.

Po drodze okazuje się minąłem @recc i @teryuu, ale tylu rowerzystów teraz na ścieżkach, że nawet nie zauważyłem.

#rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 298 519 - 101 = 298 418

#100km z #rowerowykrakow - @cree @TypowyPolskiFas...
źródło: comment_tDqsVlCLjXlQzSzLyTIa6LbNQi55J6SM.jpg
  • 35
@metaxy: Zawsze jak jadę się przejechać do Ojcowa, to w drodze powrotnej czeka na mnie ten podjazd po lewej. W okolicy jest jeszcze ciekawszy podjazd (o ile lubisz się więcej pomęczyć), ale o tym pewnie wiesz. :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fixie: Jak będziesz na Velo (bo zapomniałem kto będzie) to raczej okaże się, że lepszy ode mnie. Poza tym po Twoim rekordzie na 100km stwierdzam, że potencjał jest.
@fixie: Dla niego trening, dla reszty raczej ściganie, bo po liście startowej podobno widać, że trochę cwaniaków ma się pojawić. Nie wiem, nie znam się. Jak mówiłem - nie ścigałem się nigdy. Chłopaki chcą jechać, będzie trochę znajomych z Torunia i okolic to w sumie czemu nie.