Wpis z mikrobloga

Ale festiwal #!$%@? na tagu #alfaholicy, kisnę z wykopowych specjalistów "hurr durr alfa? A gdzie masz lawete?" "hehe po co CI światła, lawete będziesz doświetlał" "Matiego kolega ojca brata ma alfe i mechanika na wesele córki zaprosił!" ."Alfa się psuje, tak w internecie mówio!", "A mój passat 1.9 TDI ma już 500 tys i nic się nie popsuło! Oprócz kompletu zawieszenia, turbiny, dwumasu, przegubów i wtrysków (przecież to eksploatacja...) to nigdy mnie nie zawiódł!


#mechanika #motoryzacja #alfaholicy #alfaromeo
  • 66
@wezsepigulke: Może zerknij na dzisiejsze wpisy? Serio, jak już mówiłem większość tych obrazków pochodzi ze środowiska alfistów, ale to ile tego się tutaj przewija to jakaś masakra. Szczególnie niektóre osoby są strasznie aktywne, czy tak samo jest pod wpisami o vw albo bmw?
@Centurio93: Ja osobiście albo bym sie uśmiechnął pod wąsem albo zignorował. Może do tego też trzeba dorosnąć? To są tylko samochody. Alfa teraz to zwykła koncernówka, o ładnym design`ie. A o wyższości jednych aut nad drugimi można pisać w nieskończoność. Załóż temat: "co lepsze, BMW czy Mercedes?", to się naczytasz :P
@wezsepigulke: No tak, tylko że to nie ja zaczynam te dyskusje i wyjątkowo rzadko się w nich udzielam, bardzo lubię motoryzację ogółem i wbrew pozorom nie tylko włoskie samochody. Jak myślisz, czemu lecą hejty pod tagiem #programowanie gdy ktoś spamuje? To jest ta sama sytuacja.
@Centurio93: wyjmij kij z dupy to oszczędzisz sobie problemów zdrowotnych, macie jakieś kompleksy?
Jak sie śmiali z mojego piździka to w jeden weekend zrobiłem taki pocisk ścigaczom, że już nie śmieszy.

Dopóki będziecie się spinać to ludzie będą kręcić beke.

Kiedyś kupie różową multiple, żeby gównoburze w internecie kręcić.
Więcej luzu stary, #!$%@? kilka aut to Ci przejdzie fascynacja.

A tymczasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_jnYqmujbGMYaBCOSsCF64wVPSeezXa1A.jpg