Wpis z mikrobloga

Ale festiwal #!$%@? na tagu #alfaholicy, kisnę z wykopowych specjalistów "hurr durr alfa? A gdzie masz lawete?" "hehe po co CI światła, lawete będziesz doświetlał" "Matiego kolega ojca brata ma alfe i mechanika na wesele córki zaprosił!" ."Alfa się psuje, tak w internecie mówio!", "A mój passat 1.9 TDI ma już 500 tys i nic się nie popsuło! Oprócz kompletu zawieszenia, turbiny, dwumasu, przegubów i wtrysków (przecież to eksploatacja...) to nigdy mnie nie zawiódł!


#mechanika #motoryzacja #alfaholicy #alfaromeo
  • 66
@murgal: ja się zastanawiam czemu w ogóle fani motoryzacji są często tak wrogo nastawieni?
Jak kupisz nowy samochód to usłyszysz, że jesteś frajer, bo za tą ceną mogłeś kupić 7 letnie BMW lub Audi. Prawie nówka.
Jak kupisz używane 7 letnie Audi lub BMW to od razu ktoś skomentuje, że pożałujesz, przy pierwszej naprawie. A tak w ogóle to ktoś inny wcześniej pierdział Twój w fotel, więc jak możesz z tym
@TSoprano: Przez takich ludzi jak ty, którzy robią tej marce taki "PR". Alfa miała swoje faile, jak każda inna marka, nie ma niezawodnych aut. Nawet auto jak Mercedes w124 miał słabe punkty, ale czasy takich aut już się skończyły.
@TSoprano: Ale ziomek, podstawowe pytanie. O #!$%@? ci chodzi? Prowadzisz jakąś krucjatę? Jak się psuje to niech się psuje, nasz hajs, nie twój. Idź na przejażdżkę swoim cebulowozem zamiast tracić czas na głupie hejty, nie wiem czy masz wolne w gimnazjum czy dzisiaj nie ma nocki na linii, ale najwidoczniej masz za dużo czasu i przeglądanie dup na mirko już się znudziło.