Wpis z mikrobloga

Idiota? Rozumiem, że jesteś wojującym kucem, który nie wie jaką religię wyznaje.


@Luka_Wars: Nie, po prostu te obrazki są bez sensu i ja to stwierdzam wprost.

Jeśli już bronisz tego lewackiego bełkotu, to powiedz mi, ile według ciebie powinien zarabiać człowiek, który jest uważany za najlepszego inwestora na świecie, oraz będący prezesem firmy której akcje są wycenione na ponad 200 miliardów dolarów. Dodatkowo powiedz mi, czemu ktokolwiek ma ograniczać pieniądze które
@BojWhucie: Teraz wyjaśnij Abathi, że gdyby nie walka Billa Gates'a z malarią w krajach III-go świata, ta najprawdopodobniej by nie żyła, albo nie miała rodziny.

@michalo94: ktokolwiek ma ograniczać pieniądze, które zarabia człowiek w prywatnej firmie, żeby były one spożytkowane w lepszy sposób, na przykład, żeby uratować komuś życie, a nie na kolejny drogi samochód.

A teraz lewaki i kuce uczcie się skrajności są głupie, a świat nie jest czarno
Akurat Buffet i Gates to jedni z niewielu miliarderów wartych szacunku, bo i tak #!$%@?ą swoje miliardy na fundacje i inne altruizmy. Buffet powiedział, że musi napisać książke dla bogaczy jak mieć majątek tylko 500mln$ bo wielu z nich potrzebuje duzo duzo wiecej (dla słabo kapujących czyli tzw kuców, chodzi mu o to, że majac 500mln$ mozna sobie życ wygodnie i nie rozumie innych multimiliarderów) http://www.getreadycoaching.com/how-to-live-on-500-million/