Wpis z mikrobloga

@nofink: LG potwierdzilo lolipopa dla G2, spodziewalbym sie go na wiosne. Zreszta to bliźniaczy telefon N5 i nie wiele gorszy od G3, wiec poki lolipop nie ukaze sie oficjalnie mozesz korzystac z custom romow, a telefon na pewno cie nie rozczaruje.
  • Odpowiedz
  • 0
@nofink: wiesz na nexusie mozesz zawsze roota dograc i zainstalowac greenify i wszystko ustawic sobie tak ze bateria bedzie trzymala porzadnie, to nie windowsphone gdzie ustawisz jedynie jasnosc wyswietlania, jak kupisz nowego i odpowiednio go "dostroisz" to gwarantuje Ci ze bedziesz zadowolony
  • Odpowiedz
@nofink: Panie, obok siebie mam niedawno wypuszczonego tableta - Galaxy Tab 4 7" mojej mamy. 4.4.2 na nowym urządzeniu, które już powinno mieć Lollipopa. Nie wspominam o tym, że chodzi gorzej niż mój HTC którego utopiłam. Który miał 4x gorsze bebechy.

Powiem więcej. Moto G za 600zł chodzi szybciej niż SGS5.
  • Odpowiedz
@Misaki: mam na mysli flagowce czyli wszystkie Galaxy S. Ze wszystkich producentow maja najdluzsze wsparcie.

Mam moto g i zdecydowanie nie chodzi jak sgs5, nie bardzo wiem co masz na mysli. Zejdz na ziemie bo jestes totalnie nie obiektywna.
  • Odpowiedz