Wpis z mikrobloga

Mikrokoksy, mieliście kiedyś coś takiego, że strzelił/chrupnął wam kręgosłup w odcinku lędźwiowym podczas przysiadu? Chyba za bardzo wychyliłem się do przodu. Nie jest to jakiś mocny ból, ale póki co powoduje dyskomfort. Na razie smaruję maścią i jak do jutra nie przejdzie, to mam zamiar pójść na prześwietlenie.

#silownia #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
@Moav: jak ci kręgosłup chrupnął to raczej byś pojechał na prześwietlenie, czasami lędźwie bolą po przysiadach. Za bardzo sie pochyliłeś. Miałem tak pare razy, posiedziałem w jacuzii i mi się rozmasowało.
  • Odpowiedz
@Moav: Masz przemieszczenie, lezdzwiowy idzie samemu nastawic a jak nie to trzeba isc do ortopedy ktory leczy manualnie. To nic takiego, mozna to ogarnac.. Choc jak raz wylecial to bedzie wylatywal..

A samemu to kladziesz sie na podlodze na plecach na jakies 10 min, rece wzdloz tulowia. Po tym czasie rozkladasz ramiona, zginasz noge w kolanie i starasz sie tym kolanem dotknac podlogi po przeciwnej stronie co owo kolano.

Tak zeby
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bst: To znaczy ja nie mam tak, że nie mogę w ogóle się pochylić. Tylko jak się pochylam, to czuję większy ból.
  • Odpowiedz