Wpis z mikrobloga

Bez zbędnych wlotów, idiotycznych spojlerów, dyfuzorów i innych bzdetów..

Nie GT3, nie Turbo S nawet nie żadne cabrio a właśnie zwykła Carrera 4s z tym delikatnym paseczkiem światła stopu łączącym tylne lampy to najładniejsza obecna 911tka. Idealne proporcje nadwozia, do tego fakt że wnętrze nie straszy tandetą jak to wygląda w przypadku włoskiej konkurencji czyni to auto doskonałym pod każdym względem.

Pozostaje tylko dylemat, który kolor wybrać jak tu wszystkie jednakowo pasują..

#carboners #porsche #carrera4s
anas_lex - Bez zbędnych wlotów, idiotycznych spojlerów, dyfuzorów i innych bzdetów..
...

źródło: comment_BFUw97dA0WbDx3VQRabhSUOGZ4uhwy78.jpg

Pobierz
  • 18
@anas_lex: Co do wyglądu to się zgadzam, ale weź tu sobie w Polsce takim jeździj. Na połowie dróg wytłucze Ci wszystkie zęby i poprzestawia kręgosłup, a na tej lepszej połowie stracisz prawko w miesiąc przez tysiące fotoradarów i szeryfów z miejskiej xD
@franaa: Myśle że z tym aktywnym zawieszeniem, gdzie wszystko można dostroić w zależności od warunków na drodze, to da się jednak żyć :)

@elvisiako: To już zależy czy wolisz dupą zamiatać czy jednak miec napęd na wszystkie kopyta
@anas_lex: do mnie na zakład codziennie przyjeżdżają holenderskie ciężarówki z kwiatami, strasznie podobają mi się ich tablice rejestracyjne :( nie wiem czy tak wytłoczone czy co, ale fajne wypukłe. W ogóle Niemcy mają fajne tablice, chyba cała europa oprócz GB ma ładniejsze tablice niż my. Kiedyś na złomie znalazłem ok. 30 sztuk różnych tablic, celne, francuskie, niemieckie, zabrałem za darmo i zakładam do samochodu jak chcę porobić jakieś ładniejsze zdjęcia (