Wpis z mikrobloga

@Majsterko: Po pierwsze mucha ma krój raczej jak na Sylwester czy inną zabawę - słabo. Po drugie, jak już nosisz muchę i nie chcesz wyjść na parweniusza - to mucha TYLKO do koszuli z plisą (takiej która ma zasłonięte są guziki)! Po trzecie, na tak oficjalną okazję jak obrona pracy magisterskiej to koszula może być wyłącznie biała (nie niebieska, nie żółta i nie różowa)! Buty i pasek też tylko i wyłącznie
Pobierz
źródło: comment_t7iX5rZL0R5gN6mviSdDn6BfO18VRdBD.jpg
@Majsterko: sory, ale jakbym był profesorem i przyszedłby mi ktoś w muszce to bym uwalił ;| Jak to zostało wyżej wspomniane to nie jest sylwester, ani studniówka.

No chyba, że kończysz turystykę i rekreację, to już jeden h#j :D i tak wszyscy się będą śmiać, więc wyjdziesz na takiego co ma dystans do swoich studiów ;P
@animuss: to było pytanie retoryczne, oczywiście że wszystko fituje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@msqs1911 to chyba urodziłeś się przed wojną jeśli uważasz, że na obronę tylko biała koszula i pewnie czarny garnitur? Nigdy bym nie nie założył tak muchy jak Korwin na zdjęciu, wygląda jak zdechły flak. Jeśli Korwina uważasz za osobę, którą należy naśladować w stylizacji to nawet mi ciebie nie żal.

@vertoo myślałem, że uwalić
@Majsterko: Skoro wiesz, że dobrze wyglądasz to niepotrzebnie pytałeś jak leży. Niestety nie załapałem, że było to pytanie retoryczne. Po prostu czuj się świetnie w swoim stroju. W zasadzie nawet jestem skłonny przyznać ci rację! Widziałem przy bardzo oficjalnych okazjach gości którzy do garnituru zakładają T-shirty i dziewczyny we wzorzystych rajstopach, więc w modzie można już chyba wszystko a nawet jeszcze więcej. W porównaniu do nich to ty jesteś jeszcze "nudna
@Majsterko: nie twierdzę, że nie jest :) ... po prostu na taką okazję, gdzie należy wyglądać jak najprofesjonalniej mucha nie do końca wygląda dobrze. Mucha z mojej strony to bardziej "wieczorowy" dodatek.