Wpis z mikrobloga

##!$%@?

Patrzcie, te wege-oszołomy #!$%@?ły się nawet do elementarza. #!$%@? tam z pierwszą zmianą ale druga to mistrzostwo. Prawilnego fanatyka Szczepana zamienili na zielonego oszołoma czyhającego w zaroślach. A NAJLEPSZE ŻE #!$%@? FRAGMENT O TYM ŻE CZAPLA TEŻ LUBI RYBY I JE ŻABY I ŚLIMAKI! ROZUMIECIE #!$%@?? DZIECKO NIE MOŻE WIEDZIEĆ ŻE CZAPLE JEDZO MIENSO! BO CZAPLE SĄ WEGE I JEDZO GUWNO

Wegetarianizm i weganizm są jak pedalstwo. Część jest świadoma swojego #!$%@? i w spokoju jedzo trawę i nikomu się nie narzucają. Ale nie, 80% tych zjebów #!$%@? swoje idee gdzie się da, nawet do elementarza, nawet w parówki na orlenie. Idzie taki przygłup do ugotowanych i każdy mu musi nadskakiwać bo PATRZCIE JAKI JESTEM HARDKOROWY WEGE JEM CIECIORKE I SUCHE PIARDY Z OCTEM, MAM KONOPNE UBRANIA I SANDAŁY EKO, PODKREŚLAM EKO.

https://www.youtube.com/watch?v=_kIgleFkfsk

#bekazwegetarian #wegetarianizmtopedalstwo #gorzkiezale #podludzie #dzisiajwegejutrohomo
Trololo - ##!$%@?



Patrzcie, te wege-oszołomy #!$%@?ły się nawet do elementarza. #!...

źródło: comment_jhpu9jThYJT4owZfCepafo2mZQ4U6biz.jpg

Pobierz
  • 33
@Trololo: Ejejejejej, ej, wiecie co? No gówno, bo ta zmiana to gówno, a nie zmiana. Czytam święte oburzenie jakby tam co najmniej napisali, że weganie są lepsi a zwierzaki jedzą tylko upośledzeni, brzydcy, śmierdzący, katoliccy wyborcy PiS. Zapewniam, że po przeczytaniu wspomnianych czytanek dziecko nie stanie się pedotranswegaterrorystą, ale będzie zajadać mięso kurek i ich nienarodzone gotowane dzieci jak dawniej. Jako i ja zajadam.

Ktoś chciał jeden słuszny podręcznik, to rzecz