Wpis z mikrobloga

Dobra panowie stojacy po stornie Rosji i mowiacy że Polacy to rusofobi. Prosze mi tu wkeljac linki do dyskusji na dużych rosyjskich stornach gdzie bedzie tyle pozytywnych dla Polski komentarzy ile jest u nas na najwiekszych portalach (onet, wp) wobec Rosji i Rosjan.

Jesli takich linków nie bedzie uznam że przyznajecie ze polonofobia w Rosji jest wieksza niż rusofobia w Polsce.

Prosze o linki z ostatniego czasu (kilka miesiecy) tam gdzie jest duzo komentarzy. moga byc dyskusje z Vkontakte.

#rosja #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@woodywoodpecker: Ale jesli ja slysze o rzekomej wielkiej rusofobii Polaków wobec Rosjan którzy rzekomo nie sa źle do nas nastawieni to mówie: sprawdzam.

Pokażcie mi komentarze dobrze nastawionych do Polski Rosjan pod newsem dotyczacym obecnej sytuacji na swiecie. Komentarze w pewnym stopniu oddaja poglady spoleczenstw.
  • Odpowiedz
@szurszur: Jakie pozytywne komentarze? Wszystkie pozytywne komentarze pisane są podobno przez ruskich trolli.

Jako, że Polska nie sformowała jeszcze takiej "armii" trolli, to i na rosyjskich portalach nie ma pozytywnych komentarzy o Polsce. ;-)
  • Odpowiedz