Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #afera

Jak pewnie wielu z was wie, wczorajszej nocy koło 80 osób pokryło się platyną za wyczyszczenie wykopaliska. Wygląda na to, że administracja aby przytłumić precedens puściła bany z automatu. Przykładem tego może być @kamdz który teraz jest jeszcze bardziej smutny niż sam #smutnykamil sugeruje.

Okazuje się, że jak sam kamdz mówi "zakopałem kilka duplikatów, spam z conowego, jedno za info nieprawdziwe, potem duplikat spamu z conowego, a potem wykopałem ranking zabawek (..) jak zakopywałem to było ok 10 znalezisk już tylko " został potraktowany jak cała reszta biorąca udział w zabawie czyszczenia wykopaliska.

Jestem pewny, że takich osób które dostały rykoszetem jest więcej. Dlatego było by fajnie gdyby ktoś z administracji @wykop @Elfik32 @maciejkiner @m__b przejrzeli historie kont i zabarli jakiś głos w tej sprawie...
  • 43
@Karol4722: Ale przecież ja nikogo nie chcę męczyć. Niech sobie piszą na kontakt, a sprawa i tak powinna być wyjaśniona po świętach ze względu na wolne (którego przez głupie zabawy administracja nie ma).