Wpis z mikrobloga

Mirki.

Nadszedł ten czas, kiedy postanowiłem kopnąć samego siebie w dupę i ruszyć dalej.

Moim największym sukcesem na wykopie było top u @surma w dziale tfwnogf i jedno znalezisko o OFE.

Chciałbym Wam podziękować za śmieszkowanie, odchodzę. Na Mikro tracę czas, który mógłbym poświęcić na coś ambitnego. Na Mikro dorobiłem się oznak stulejarności.

Chciałbym serdecznie pozdrowić @parasolki, @tamiassibiricus, @Mysterii, @blondeblossom, @pozzytywka - fajne z Was dziołchy :)

Moja #czarnolisto:

@mudkipz, @Feelsmaniak, @BrowarPERUN, @przemyslany_nick, @Darson666, @Pzanty, @bslawek, @donio721, @TadeuszSynZygmunta, @mysliwy, @BrowarOlimp, @Dreszczyk, @lechwalesa, @polux, @Telemnar

Na koniec zaspamuję listą zablokowanych u mnie tagów, żebyście wiedzieli, że nimi gardzę.

#alfaholicy #alfaromeo #allin #android #angielskiduolingo #animenowysezon #arduino #bitcoinbot #bojowkawindowsphone #bonzo #bookmeter #bot #bukmacherka #ciagfibonacciego #ciszawyborcza #crayonpop #csgo #csgobets #csgolounge #csgoturniej #csgozwykopem #ecchi #eurowizja #fcbarcelona #fckbankscoin #fifa14 #freenode #furry #fut #futanari #gfycatbot #github #googleio2014 #grajzprofeska #hatsunemiku #hearthstone #hentai #inumimi #ironmaiden #jkm #kobra #korwin #krul #kryptowaluty #ksiezycowyspacer #ksw #ladiesboners #ladnypan #leagueoflegends #linux #mecz #mikrowybory #mirkosejm #mirkowybory #naruto #nba #neko #php #phpstorm #pierwszamilosc #pilkanozna #polityka #programowanie #punk #puphpet #randomanimeshit #realmadryt #roknasilowni #rolkomaraton #rowerowyrownik #shadowban #smolensk #snooker #ssh #steam #suarez #sztafeta #test #tibiazwykopem #umf #vagrant #warsawshore #webdev #windowsphone #worldoftanks #wot #wybory #wykopmidnightfappersclub #wykopsmokersclub #wyzwanieduolingo

  • 25
Mirki.


@Dogeisalie:

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.

Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.

Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o rowerach, nie związanych bezpośrednio z rowerowym równikiem używaj tagu #rower.
Mirki.


@Dogeisalie:

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Możesz od razu zmienić tag #rolkomaraton na #rolki, edytując swój wpis.

Na tagu #rolkomaraton odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o rolkach, nie związanych bezpośrednio z rolkomaratonem używaj tagu #rolki.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans