Wpis z mikrobloga

@Rainey: Ja ogólnie grałem u siostry w Talismana i podstawkę, ale mówiła mi o dodatkach o nazwie Miasto oraz Smoki, że ponoć są dobre. Nie mam pojęcia co dokładnie wprowadzają, bo nie miałem okazji jeszcze zagrać z dodatkami ;-)

Choć ostatnio oglądałem gameplay z Talismana z masą dodatków i jeśli tam Miasto było tym o czym myślę (dodatkowa plansza na rogu) to moim zdaniem niezłe całkiem ;-)

Dla mnie podstawka to
@Rainey: Ja dziś byłem na festiwalu gier planszowych "Pionek" w Gliwicach i miałem okazję zagrać w parę tytułów, choć czuję, że nie dałem rady zagrać we wszystko co chciałem :/
@Rainey: Na początek polecam dodatki karciane: Żniwiarz, Królowa Lodu i Pani Jeziora. Kiedy będziesz mieć jeden czy dwa z tych trzech, to skombinuj sobie któryś planszowy: Góry to taki lajcik na początek gry, Podziemia są bardziej hardkorowe, raczej na taki endgame. Miasto natomiast w pewnym stopniu ogranicza losowość gry. Piszę tylko tyle, bo jestem na telefonie, ale możesz się u mnie radzić na pw.
@Rainey: da się. ale sensu to nie ma. pomyślałbym o Spoils, nie grałem szczerze mówiąc, ale dużo dobrego słyszałem. Zresztą pytanie czy macie z kim grac, bo jak nie to lepiej odpuścić CCG i zainwestować w Dominiona czy 7 cudów.
@Rainey: Aktualnie głównie gram Tundrowymi Orkami, przymierzam się jeszcze do przetestowania Płaszczy, Straży Przedniej oraz Plugastwa, pozostałem frakcje raczej nie będą nigdy moim głównym wyborem :)