Wpis z mikrobloga

@RafiRK: no bo tam, na chaos. ale trzeba miec kontakty, bo bez kontaktow to nie mozna. niech zadzwoni do avrama granta, to bedzie dobrze, niech podpatrzy treningi

@karuzel: na serio, to mocna defensywa i kontra srodkiem/skrzydlami zaleznie od tego z kim grasz i jak maja swoja defensywa ustawiona.
@O__Q: to akurat banał i truizm. jest banda drwali, paru szybkich skrzydłowych, no Adel Taarabt, który na tym tle jest wirtuozem. Klayczna 10, ofensywny pomocnik. Zacząłem go wystawiać w ataku, jak ma dzień to sieka bramki, jak tylko dostanie piłkę. Mimo, że udało mi się zremisować m.in. z Manchesterem City, to po kilku meczach tkwię w strefie spadkowej bez żadnego zwycięstwa.

#smuteczek
@karuzel: konkretnych Ci nie powiem z prostej przyczyny - nie gralem QPR, nawet nie gralem nigdy tak wysoko w lidze angielskiej ;] ja wyprowadzalem z najnizszej angielskiej w gore, ale w pewnym momencie mnie to zaczelo denerwowac, bo bylo zapisz, wczytaj w kolko, bo inaczej sie nie dalo.

ta sama taktyka gralem 10 razy. 9 razy przegralem, raz loilem przeciwnikom dupe np 5:0. dlatego nie przepadam za bardzo za FMem. malo
@karuzel: w 2012 wlasnie. gralem tym: http://en.wikipedia.org/wiki/Dover_Athletic_F.C. i doszedlem bodajze 2 ligi wyzej, klub zmienil mi sie na zawodowy, a ja z zawodnikami niecwiczonymi w ogole wczesniej na zawodowym kontrakcie moglem palcem w bucie poruszac conajwyzej, a nie wygrywac tak, zeby sie utrzymac chociaz. ale grajac niskich ligach w pucharze metoda zapisz/wczytaj wygrac z zespolami z championship Oo czy to w regulaminowym czasie gry, czy po karnych.
@RafiRK: odbiera, nie odbiera. ta gra jest w wiekszosci przypadkow losowa, nie ma logicznego wytlumaczenia. jak bedziesz mial pecha, to przewalisz wszystko najlepsza druzyna.
@karuzel: ja to wszystko wiem. przez caly czas grania, tylko raz wylozylem kase na zawodnika, praktycznie od samego poczatku mialem klub patronacki itp, itd. ale to nic nie zmienia. ta gra jest losowa bardziej niz "binding of isaac".
@O__Q: Jest jakaś tam losowość, na pewno. Nie wszystko przewidzisz, nie na wszystko masz wpływ. Taka jest piłka. Ale na dłuższą metę, większość zależy od Ciebie.