Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke nie zmienia zdania. "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu"

ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"

może od razu dajmy prawa głosu tylko kucom wtedy będzie wspaniale w "Wolnościowym" kraju, bo prawdziwy wolnościowiec to ten co chce odbierać 50% populacji prawa wyborcze

#krul #niewiemczybylo #jkm #neuropa #korwin #lewackihumor
  • 131
  • Odpowiedz
ja pierdziele my żyjemy chyba w mentalnej afryce że tacy politycy mają poparcie rzekomo "wykształconych ludzi"


@sekito20: przecież nikt poza gimbusami bez prawa wyborczego go nie poprze
  • Odpowiedz
@sekito20: Artykuł pisany przez jakiegoś ignoranta (w artykule było początkowo napisane, że Wipler jest członkiem KNP i kandyduje z jej list do PE - obie rzeczy fałszywe) na określone zapotrzebowanie polityczne (czemu nie przedstawili cytatu, tylko "parafrazują"?).
  • Odpowiedz
@sekito20: Co ma prawo wyborcze wspólnego z wolnością? Możesz przeprowadzić dowód logiczny? Bo ja mam prawo wyborcze a na pewno nie jestem wolny. Poza tym JKM chce odebrać prawo głosu wszystkim więc nie wiem czemu idiota, który pisał ten tekst, wspomina tylko o kobietach. Równie dobrze mógł napisać, że rudzi nie powinni mieć prawa głosu. Jak z czymś takim dyskutować?
  • Odpowiedz
@sekito20:

Korwin chce odebrać prawa wyborcze kobietom? odpowiedz TAK czy NIE.


NIE. Uważa, że nie powinny mieć prawa głosu (co nie jest równoznaczne), tak jak nie powinni go mieć mężczyźni, ponieważ jest zwolennikiem monarchii.
  • Odpowiedz
@Velati:

Co ma prawo wyborcze wspólnego z wolnością?


może to, że mając prawo wyborcze możesz wybierać tego kto rządzi a odbierając prawo wyborcze komuś odbierasz prawa obywatelskie?

@Vealheim

NIE. Uważa, że nie powinny mieć prawa głosu (co nie jest równoznaczne), tak jak nie powinni go mieć mężczyźni, ponieważ jest zwolennikiem monarchii.


ale tu nic nie wspomina o mężczyznach, tylko mówi że kobietom powinno się odebrać prawa wyborcze bo nie interesują się
  • Odpowiedz
@sekito20:

ale tu nic nie wspomina o mężczyznach, tylko mówi że kobietom powinno się odebrać prawa wyborcze bo nie interesują się polityką


A gdzie indziej pisze, że większość ludzi nie interesuje się polityką. Kobiety nie są wyjątkiem. To, że autor artykułu nie przedstawia tej wypowiedzi na tle innych poglądów JKM świadczy albo o jego niewiedzy, albo złych intencjach.
  • Odpowiedz
@Gokiburi:

zbliżają się wybory, więc muszą zrobić mu czarny PR


on nie potrzebuje czarnego PR-u on sam idealnie się ośmiesza

@Velati

Bzdura. Mam prawo wyborcze a jeszcze nigdy nie udało mi się wybrać rządzących zgodnie z moją wolą. Prawo wyborcze niczego nie gwarantuje.


bo wybory polegają na tym że wygrywają ci którzy dostaną jak największą ilość głosów? to że nie masz swojego reprezentanta w sejmie to znaczy że należą oni do
  • Odpowiedz
ale tu wspomina tylko o kobietach


Tak.

i robi przekłamanie że 50% naszej populacji nie interesuje się polityką


Nie. Jeśli napiszę, że 100% kobiet ma głowę to to jest przekłamanie, bo mężczyźni też mają głowy?

urodziłeś się z penisem, masz więcej praw


Korwin nie postuluje takiego czegoś - wręcz przeciwnie, uważa, że kobiety powinny mieć przywileje.
  • Odpowiedz