Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak przez lata wszelcy pisowcy czy konfiarze śmiali się z tego, że fajnopolacy, lewacy i platformersi przejmują się tym, co się mówi o Polsce za granicą? No to dzisiaj postanowili w 2-3 godziny przebić to wszystko z nawiązką, bo… Elon Musk skrytykował decyzję Trzaskowskiego xD

W ciągu 2 minut na Twitterze znalazłem takie wpisy na Twitterze Bosaka (Konfederosja), Morawieckiego (PiS), Grabarczyka (Konfederosja). To jest właśnie prawdziwa murzyńskość. Naprawdę jestem w szoku, że aż do tego poziomu zeszli, żeby się tym tak podniecać xD

EEE NAWET MUSK ŹLE NAPISAŁ O CZASKOSKIM, ALE HISTORIA!!!!111

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #sejm
Gours - Pamiętacie jak przez lata wszelcy pisowcy czy konfiarze śmiali się z tego, że...

źródło: IMG_3642

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 289
@Gours: Jprdl wstyd, bo prezydent stolicy kraju usunął krzyże z urzędów. Ale dzisiaj ujawnione wałki Szczuckiego czy okropne traktowanie partnerki przez Tobiszewskiego to nic przy tym, tak? Nic mnie tak nie brzydzi jak Ci wykolejńcy z PiSu.
  • Odpowiedz
@Gours: Niestety Musk i Morawiecki maja racje. Pracuje w międzynarodowej firmie, głownie z amerykanami i 90% z nich bez znaczenia czy glosuja na Bidena czy Trumpa, pisza doklade to samo. Sami z siebie wyslaja mi takie linki i pytaja sie czy to prawda bo nie moga w to uwierzyc. Dla większość cywilizowanego świata Polska uchodzila za ostoje normalności, wstyd. Tym bardziej trzeba głosować na Konfederacje ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 12
@DorianJS: czyli według ciebie krzyże powinny być w urzędach?

Jeśli wprowadzimy legalną aborcję, związki partnerskie czy małżeństwa dla osób tej samej płci to jak rozumiem też będzie złe kopiowanie Ameryki?
  • Odpowiedz
@Gours: ja proponuję żeby elon bez wyborów został premierem i sejmem.
P.s.
Chciałem #!$%@? tym pisowskimi patuchom, ale jak przeczytałem swój komentarz to w sumie nie głupie żeby oddać zarządzanie w ręce prezesa firmy z którą osiągnął sukces :/
  • Odpowiedz
Pamiętacie jak przez lata wszelcy pisowcy czy konfiarze śmiali się z tego, że fajnopolacy, lewacy i platformersi przejmują się tym, co się mówi o Polsce za granicą?

@Gours: A teraz, kiedy rządzi PO, już się nie przejmujecie?
  • Odpowiedz
  • 8
@ibilon: ja mam w dupie co o nas piszą za granicą. Mam wyrobione zdanie na większość tematów politycznych, więc nie potrzebuję głaskania po głowie przez ludzi, którzy wiedzą mniej o naszej polityce niż ja (jak Musk)
  • Odpowiedz
@Gours
Ja do teraz nie mogę zrozumieć czemu pisowcy robią szopkę dla swojego motłochu na Twitterze w momencie kiedy ich przeciętnego wyborcę przerasta korzystanie z internetu xD
  • Odpowiedz
@Gours: Zwłaszcza, że wpis Muska mógł się odnosić nie do tytułu i krzyży, tylko do tego co jest zaznaczone na żółto czyli jakichś odjazdów LPG+. Po coś to zaznaczenie się tam pojawiło. BTW, w polskich mediach chyba nic nie było o "zaimkach".
Ale wszyscy konfedepisowcy uczepili się tych krzyży i taką narzucili narrację w tym temacie.
Szkoda, że ludzie nastawieni antypisowsko, też to łyknęli i prowadzą dyskusję o krzyżu, jakby
dziedzicpruski - @Gours: Zwłaszcza, że wpis Muska mógł się odnosić nie do tytułu i kr...

źródło: gdzie_jest_krzyz

Pobierz
  • Odpowiedz