Wpis z mikrobloga

  • 202
@LillXte mnie wkurzały wszystkie te "bajki" z aktorami. Najpierw to gówno, potem Domisie, Leniuchowo, a jak już byłem starszy i miałem satelitę, to Hannah Montana i cała reszta.
  • Odpowiedz
@LillXte kiedy (chyba) w 1997 w czasie wizyty Papaja jej transmisja opóźniła dobranockę i zamiast niej puścili jakiś syf (koncert dla dzieci czy coś). A to chyba była niedziela i powinien być Disney.
  • Odpowiedz
W sumie trudno mi zdecydować ale niech będzie moda na żel do włosów i tego typu fryzury


@Nessiteras_rhombopteryx: ja tam dalej mam sentyment do fryza a'la Danzel( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każda dyska w gimbazie/liceum to żelowanie było obowiązkiem.
I laseczki, styl mandaryny...mhm ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczupłe, opalone, pępki na wierzchu..
Patrząc na obecne siksy, to coś się odwróciło go góry nogami.
Chłopaczki
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW Domisie to nawet fajne były. A propos żelków anyżkowych to tez nie lubiłem tego jak cholera ale ostatnio jak jadłem to nawet posmakowało mi to xD
  • Odpowiedz
@LillXte: jak widziałem to
A teraz z chęcią jakiś film bym sobie obejrzal na TCM bo leciały same klasyki kina do których już dorosłem ehhh
Sokół Maltański z Bogartam ajjjj
haabero - @LillXte: jak widziałem to
A teraz z chęcią jakiś film bym sobie obejrzal n...
  • Odpowiedz
mnie wkurzały wszystkie te "bajki" z aktorami. Najpierw to gówno, potem Domisie, Leniuchowo, a jak już byłem starszy i miałem satelitę, to Hannah Montana i cała reszta.


@WolvvloW: I jeszcze ta bajka, której twórcy usunięto 90% mózgu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kresse - >mnie wkurzały wszystkie te "bajki" z aktorami. Najpierw to gówno, potem Dom...

źródło: Lippy_and_Messy

Pobierz
  • Odpowiedz