Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam niespełna 40 lat i jestem prawiczkiem. Czuję, że zmarnowałem życie. W okresie liceum i studiów izolowałem się od rówieśników. Byłem mocno zakompleksiony. Z tyłu głowy miałem przekonanie, że jeszcze mam czas. Przełamałem się i dopiero niedawno zacząłem randkować. Jest tragicznie. Do wyboru mam kobiety po przejściach, z traumami, dziećmi. Krótko mówiąc: każda z nich dźwiga ciężki bagaż emocjonalny. Randkowanie z młodszym pokoleniem kobiet odpada. W zasadzie to ja odpadam na wstępie. W ich oczach jestem starszym panem. Tak bardzo żałuję, że nie przełamałem się wcześniej. Marzę o normalnym związku. Trafiają się starsze kobiety z brakiem związków na koncie, lecz po pierwszym spotkaniu szybko dociera do mnie, dlaczego są same. Zwykle mają nierealne oczekiwania, nie oferują nic w zamian w pakiecie z problemami natury psychicznej.

Jeżeli jesteście młodzi, przełamcie się. Nie marnujcie życia. Czas 20-25 lat to idealny okres na poznanie drugiej połówki. W przedziale 25-30 może być trudniej, ale jeszcze nie jest za późno. W okolicach 40 randki to kaplica. Zapamiętajcie, że z wiekiem robi się coraz trudniej.
#zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dramatyzujesz teraz są inne czasy , możesz spokojnie znaleźć 30 latke bez dzieci i założyć rodzinę , nawet 28 latke
Ja bym się nie związała z facetem w twoim wieku ale dlatego że , często są rozwodnikami, mają dzieci albo kupę bab na koncie , jeśli jesteś prawikiem to w sumie mentalnie jesteś podobny do jakichś 30 Latków
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i co masz na myśli że starsze kobiety mają tylko wymagania i nic nie oferują w zamian ? Wiadomo że jak jesteś jakimś top tier inżynierem i zarabiasz 30 k to co żadna baba finansowo nie dorowna , ale np ty możesz więcej płacić a ona więcej gotować sprzątać zajmować się domem itp
W bajki że każda tylko wymaga i nic nie daje od siebie to nie uwierze, poprostu nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mam 41 lat i nigdy nie miałem takiego brania jak teraz :).
Tyle, że ja jestem sam z wyboru, bo interesują mnie głównie FWB, wiec celuje w takie 8-12 lat mlodsze od siebie i w tym przedziale bez problemu jeszcze sie znajduje kobiety, ktore nie sa odpadem.

Nie wiem jaka jest metoda na to by być atrakcyjnym dla kobiet, ale do końca studiów byłem dla płci przeciwnej przezroczysty
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ty jesteś taką samą babom po przejściach z bagażem, tylko baby mają łatwiej i ktoś je wyrwał, ciągnął, prowadził za rączkę, stąd ich doświadczenie większe od twojego, facet jak jest po przejściach to nikt go nie wyrwie, nawet własna matka, a często go jeszcze pogrąża bardziej.

Rodzicie twoi żyją?

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja ma już 31 lat, może i rozważyłbym chłopa 10-15 lat starszego, jeśli nie byłby rozwodnikiem czy alimenciarzem, ale z drugiej strony to sobie myślę, że to zły pomysł, bo różnica wieku duża, a jednak chciałbym mieć dobrego towarzysza na dłuższy czas. Niestety, faceci żyją statystycznie krócej, więc lepiej szukać wśród rówieśników.

  • Odpowiedz