Wpis z mikrobloga

@scotieb: To jeszcze gorzej, bo serwuje cope, że kobiety i mężczyźni są tak różni. Niszczy podwaliny o blackpillu opartym na "nauce" jeśli się takie coś serwuje. Zarówno mężczyźni i kobiety patrzą na wygląd w tym samym stopniu.
  • Odpowiedz
@JustTheDude Ale no facet na faceta jak nie jest gejem to nie patrzy seksualnie na faceta i mankamenty się nie liczą gdy nie wyglądasz jak przemcel.
Wiadomo chad nie będzie się z nerdem spotykał
  • Odpowiedz
@scotieb: To co, że nie patrzy seksualnie? Efekt aureoli działa bez względu na to, czy ktoś cię pociąga seksualnie, lub nie.
Ładne dzieci się faworyzuje, a brzydkie karci. To znaczy, że wszyscy są pedofilami?
  • Odpowiedz
  • 1
@ArmageddonPrzeciwBladziom: u mnie to w podstawówce nie było źle. Ogólnie patrząc teraz na swoje zdjęcia jak się miało z 11 lat to rzeczywiście byłem dość ładnym dzieckiem.

Jednak morda zaczęła się u mnie zmieniać w okresie dorastania wtedy nos zaczął mi się robić większy niż powinien abym mógł zachować symetrię mordy jak i zaczął się pojawiać coraz to widoczniej birdcell. No I mega ostry trądzik, gdzie i tak mam szczęście że
  • Odpowiedz