Wpis z mikrobloga

@user_no_4: możesz mi powiedzieć czemu szybka kolej ma iść do tego CPK?, a nie łączyć najważniejsze miasta w Polsce? Czy był planowany jakiś wielki exodus wszystkich z Polski?, że aż trzeba było połączyć wszystkie miasta z tym CPK?
  • Odpowiedz
@VateuszMakowiecki: no tak, pisiarze albo tuskanie myślą że jak już ktoś uważa ich za debili, to na pewno jest za konfą xd

W waszych pustych łbach nie mieści się że ktoś może nie lubić żadnej z szkodliwych gospodarce stron, co nie?

Aż rzygać się chcę na samą myśl, że tacy faszyści chodzą między ludźmi.
  • Odpowiedz
możesz mi powiedzieć czemu szybka kolej ma iść do tego CPK?, a nie łączyć najważniejsze miasta w Polsce? Czy był planowany jakiś wielki exodus wszystkich z Polski?, że aż trzeba było połączyć wszystkie miasta z tym CPK?


@danob99: ty nie mnie pytaj, tylko zobacz jak to się rozkłada w największych krajach

Możesz też nie robić z siebie głupka i zapytać panią z okienka na PKP, gdzie najwięcej ludzi kupuje bilety.
  • Odpowiedz
gospodarka umarła po tym jak zamknięto cpk i elektrownie atomowe które nigdy nie zostały otwarte


@dqdq1: twoi ukochani politycy już zadbali o to aby dobić gospodarkę

Niby jak bez rozwoju infrastruktury i energetyki, kraj ma się rozwijać?

Pewnie nie wiesz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
słychać wycie przemysłu i gospodarki po zaoraniu cpk i atomu


@user_no_4: przekaz darkowi że musi cos nowego wymyslić, nikt juz tego nie łyka, może niech podpyta pana sędziego na uchodźctwie
  • Odpowiedz
przekaz darkowi że musi cos nowego wymyslić, nikt juz tego nie łyka, może niech podpyta pana sędziego na uchodźctwie


@Leniek:

Po co rozwijać infrastrukture drogowa i energetykę xd
  • Odpowiedz
@user_no_4: tak, w #!$%@? fest przemysł i gospodarka wyją po zaoraniu CPK na które nie ma nawet dziury w ziemi po 8 latach ale przynajmniej kilka ołtarzy odnowili i kampanię horale się opłaciło xD Co tam pisowska inflacja na 18% czy rekordowo niska stopa inwestycji, urojenia o izerze i trzy systemy podatkowe jednocześnie przepychane nocą na Twitterze, zamykanie kraju bez stanu wyjątkowego. Sre pe ka to jest to co interesuje przedsiębiorców
  • Odpowiedz
tam pisowska inflacja na 18%


@Gluptaki: w każdym innym kraju na zachodzie inflacja to była wina PiS?

I niby czym różnisz się w swoim zacietrzewieniu od najgłupszego pisiora?

Niczym ¯\(ツ)/¯

Idź sobie podaj łapkę z fanami Kaczyńskiego:p
  • Odpowiedz