Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest, że naczytałem się tyle #przegryw #blackpill o chadach i o tym, że dziewczyna nawet nie popatrzy na przeciętniaka i bez jachtu nie podchodź a jak wychodzę na zewnątrz to mijam totalnie przeciętne pary, gdzie chłop nie jest żadnym adonisem? Dziewczyny tego samego wzrostu, czasem wyższe od chłopaka, więc o co chodzi? Na tagach non stop presja żeby mieć idealne linie włosów, szczęka jak brzytwa a na żywo całkiem spoko lasekczki idą sobie ze swoimi Mariuszkami. Przecież nie tak ten blackpill miał wyglądać.. a może trzeba jeszcze raz wyjść z domu bo to rużne som?

#wyglad #hipergamia #przemyslenia #znajomi #wychodzimyzprzegrywu #tinder #przegryw #tfwnogf #randki #badoo #redpill #feels #zwiazki #relacje #samotnosc #podrywajzwykopem #incel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest, że naczytałem się tyle #przegryw...

źródło: 693635_9732

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale wiesz że "przegrywy" to osoby z zaburzeniami psychicznymi, depresją, nerwicami etc które wpływają na ich percepcję świata, samoocenę itp. A ich teorie pigulek to tylko teorie które nie do końca maja odbicie w realnym świecie, mające na celu tłumaczenie ich niepowodzeń czynnikami zewnętrznymi albo genetycznymi, żeby odsunąć od siebie jakąkolwiek odpowiedzialność za własne życie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Dziewczyny tego samego wzrostu, czasem wyższe od chłopaka

Dalej nawet nie czytam co wyjde do galerii to w kazdej parze z 15+cm roznicy moze jedna jakas para sie znajdzie gdzie sa rowni bo oboje wysocy ale wyzsza babe z niskim gosciem to nawet nie pamietam kiedy widzialem od razu widac ze bait
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A to akurat prawda sam często takie pary widuje. Czasem jest to faktycznie wysoki gość ale wygląda wręcz komicznie z twarzy np/ ostatnio pubie facet wyglądał jak Misiek Koterski skrzyżowany z Harry Potterem a dziołcha całkiem całkiem. Ogółem to kobiecy gust jest chyba dość specyficzny - nie wiem nie jestem babom
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: Ciekawe, że wszystkie tego typu posty są akurat z anonima xD też wychodzę z domu i w większości widzę dużą różnicę wzrostu pomiędzy chłopakiem, a dziewczyną i w większości to nie są mariuszki. Czy zdarzają się tacy? Wiadomo, ale głównie są to osoby 35+ więc w tym wieku dużo kobiet traci zainteresowanie u przystojniaków, więc zadowalają się takimi mariuszkami z kasą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Z mojej perspektywy to sa dziewczyny z malym przebiegiem, nie uzywajace tindera, poznali sie w szkole lub przez znajomych. Tez duzo widze ale to ludzie w wieku 15-20lat. Z wiekiem jest coraz ciezej i albo masz super twarz albo jestes bankomatem. Wystarczy wpisac fraze w internecie: zagadywanie na miescie forum. Wiekszosc wypowiedzi kobiet negatywna. Wiec na ulicy sie nie poznaja.

  • Odpowiedz
więc o co chodzi


@mirko_anonim: O Alfę i Beta stronę hipergamii.

To o czym ty teraz mówisz, to beta strona hipergamii. Zasoby, służenie, simpienie, ochrona, atencja.

To o czym ty mówisz, że nie widzisz, to alfa strona hipergamii. Geny, przebojowość, agresja.

Dla kobiety idealnym połączeniem jest, by alfa płodziła jej potomostwo, a beta dawał jej zasoby, atencję i ochronę.

Zazwyczaj, gdy widzisz na ulicy przeciętniaka z jakąś ładną julką, występuje u
  • Odpowiedz