Wpis z mikrobloga

Patrząc na linie na boisku wydaje się, że spalony był, ale Marciniak z liniowym i tak popełnili błąd, że nie poczekali na zakończenie akcji, jeszcze w takiej minucie, a patrząc na to że doliczył kwadrans, to nie spieszyło mu się z zakończeniem tego spotkania XD Z drugiej strony Real też chyba przestał bronić po gwizdku, więc ta akcja mogłaby skończyć zupełnie inaczej, gdyby była kontynuowana. Sędzia cały mecz absolutnie bezbłędny i w doliczonym czasie odstawił taki cyrk (doliczone minuty + ten szybko odgwizdany spalony). Pewnie w Katalonii będą to rozrysowywać przez następne 10 lat, więc i tak się jeszcze wiele razy napatrzycie na tę sytuację XDDD
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Patrząc na linie na boisku wydaje się, że spalony był, a...

źródło: GNFfkoAWwAA2VSY

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Ręka nie wlicza się do spalonego, a poza tym bark i kolano rywali są ewidentnie wysunięte. Do tego perspektywa. Musieli być absolutnie pewni tej decyzji, bo nie uwierzę, że w najgorętszym momencie puścili coś "pod Real". Nasi przestali bronić, a Lunin po gwizdku nawet się nie rzucił za piłką.
  • Odpowiedz
Sędzia cały mecz absolutnie bezbłędny


@ObslugaRadomskiegoLotniska: 2 razy var musiał go poprawiać, dobrze, że się posłuchał, ale jednak nie był to bezbłędny występ, skoro var musiał zainterweniować. Zwłaszcza wstępne uznanie 1. bramki dla Realu to mały minus.
Myślę, że właśnie dlatego gwizdnął od razu tego spalonego w doliczonym. On nie lubi varu i często gra szefa, pewnie był #!$%@?, że go 2 razy poprawiali.
  • Odpowiedz
@dondon: oczywiście, że mam na myśli bezbłędny po interwencjach VAR'u. Traktuje decyzje sędziów jako zespołu, a do niego wliczają się również ci siedzący na VAR. Takie cuda widziałem w tym sezonie w Hiszpanii, że ich obecność wcale nie sprawia że mecze są prowadzone bezbłędnie.
  • Odpowiedz