Wpis z mikrobloga

Jako że strasznie męczy mnie #samotnosc spowodowana brakiem partnerki, a randkowanie u nas w kraju mi nie wychodzi, to rozważam znalezienie kobiety do związku za granicą. Wybór padł na Turcję. A oto powody:

- Jest całkiem blisko. Lot trwa zaledwie kilka godzin, mógłbym tam polecieć na dłuższy weekend. Jakbym chciał znaleźć sobie partnerkę w Azji południowo-wschodniej lub Ameryce Południowej, to musiałbym sporo czasu poświęcić na lot, za który bym zapłacił dużo pieniędzy i to jeszcze pewnie z przesiadkami.

- podoba mi się uroda Turczynek

- jako osoba z zagranicy, miałbym sporego plusa za to że nie jestem lokalnym mieszkańcem. Coś jak #mokebe lub mężczyzna z Europy zachodniej w Polsce. Taka natura kobiet na całym świecie, wypracowana dzięki ewolucji, gdyż nie jest dobre jak obaj rodzice dziecka są blisko spokrewnieni, gdyż zwiększa to szanse na wady genetyczne. Między innymi dlatego w wielu miejscach nie można mieć dziecka z kuzynem.

- jest to kraj biedniejszy, z niepewną sytuacją polityczną. Sporo osób przyjeżdża nawet do Polski na studia czy do pracy. Widzą w naszym kraju lepszy świat. Nie będzie sytuacji, że jakaś kobieta spojrzy na mnie gorzej tylko dlatego że jestem Polakiem (co oczywiście może się wydarzyć w Europie zachodniej, Skandynawii no i oczywiście w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

- mimo że islam jest dominującą religią, to przeciętny obywatel Turcji jest tak samo religijny jak przeciętny Polak. Można znaleźć zagorzałych fanatyków, ale są oni raczej marginesem.

- jako że ten kraj też leży w częściowo w Europie, to różnice kulturowe nie są takie duże.

- w całym kraju jest około 3 razy więcej kobiet niż w Polsce. Piramida populacji wskazuje na sytuację demograficzną lepszą niż w Polsce (brak gwałtownych niżów i wyżów), co może sugerować, że nie ma tam aż takiego niedoboru kobiet jak u nas.

- ładna pogoda, więc przez większość roku będzie można wychodzić na spacery i wykonywać inne aktywności na dworze.


Moje obawy:

- bezpieczeństwo - raczej będę jechał sam, chyba że uda mi się namówić jakiegoś kolegę. Nie wiem jak duża jest szansa na to że zostanę okradziony itp.

- mężczyźni z Turcji, są na ogół dość przystojni. Nawet udaje im się stworzyć związek z niejedną #p0lka dla której nie jest przeszkodą że mężczyzna pochodzi z biedniejszego kraju w Europie wschodniej.


Ogólnie nie jestem bardzo brzydki, około 4/10. W Polsce jakieś pary na #tinder mam, zdarzały się nawet randki, z których jednak nic poważnego nigdy nie wyszło.

Co sądzicie o tym pomyśle?

#geomaxing #blackpill #redpill #incel #przegryw #tfwnogf
  • 15
  • Odpowiedz
@Energiizer:

4/10

Szanse takie jak w Polsce, czyli praktycznie zerowe. Turcja to praktycznie europejski krąg kulturowy (islam tylko na papierze), hipergamia wywalona w kosmos.

  • Odpowiedz
@Energiizer: w Turcji nie próbowałem próbowałem w Japonii i Korei ale krótko tak po dniu i tylko minimalne powodzenie w Japonii miałem ale te profile japońskie to strasznie wygladają. Mają wszystko pozasłaniane nic nie widać albo zdjęcia anime lub jedzenia. Pamiętaj do 14 dni żeby zwrócić jakiś powód wymyśl żeby kasy nie placić za to gówno.
  • Odpowiedz
@Energiizer: Jeżeli podoba ci się uroda Turczynek to rozważ też Egipt lub Tunezję, są to kraje relatywnie bezpieczne dla bialego turysty oraz biedniejsze, więc jako Polak wciąż masz tam przewagę w szukaniu żony.
Jak cię stać do jedź, nie ma się nad czym zastanawiać, bo twój czas jest ograniczony.
  • Odpowiedz
@Energiizer: tak naprawdę dużo zależy od Twojego typu urody. Sama biała skóra to może w Afryce zadziała.
Jak masz blond (jaśniejsze włosy) to wszędzie na południe od nas będziesz sporo się odznaczał. Nie wiem czy będąc 4/10 alee z takim wynikiem celowałbym w jakieś Filipiny (które polecam), w Japonii będziesz miał się trudno przebić bo tam konkurencja o lokalne loszki jest spora (ale jak popracujesz nad wyglądem też da radę).
W
  • Odpowiedz
  • 0
@Difficult_Sun mam brązowe włosy, więc niestety nie będę miał przewagi z tego powodu :/ No ale mimo to będę jeździł po świecie i próbował, bo nic innego mi nie zostało. Wylogować się też nie ma opcji bo muszę żyć dla rodziny
  • Odpowiedz
  • 0
@Difficult_Sun

@Energiizer: skąd taka pogoń za tzipką? Jak musisz za nią gonić to być może warto przewartościować swoje życie.


Potrzeba bliskości, bycia kochanym oraz zaspokojenia potrzeb seksualnych jest naturalną potrzebą człowieka. Gdyby było inaczej to byśmy nie mieli tyłu związków. Wystarczy się rozejrzeć ile ludzi jest w parach, mimo że są związane z tym pewne ograniczenia.

Owszem, są ludzie, którzy wolą być sami, którzy nie potrzebują bliskości. Jednak znaczna większość ma
  • Odpowiedz
@Energiizer: To nie jest rok 2000, że będziesz tam jakąś egzotyką.

Zaciekawiło mnie jednak to, że podoba ci się uroda Turczynek: lubisz niskie, krępe i włochate kobiety?
  • Odpowiedz
@Difficult_Sun: biała skóra wszędzie na plus Azja, Ameryka Południowa, Afryka. Jeżeli nie wygląda jak gowno totalne to za samo bycie białasem będzie miał tam darmowy burdel. Biali są najbardziej porzadani na świecie dla wszystkich ras
  • Odpowiedz