Wpis z mikrobloga

  • 9
#korsir to człowiek który myśli, że ludzie go oglądają bo jest zajebisty, charyzmatyczny i nie ważne co wrzuci to będzie dobrze. A prawda jest taka, że nikt nie chce oglądać wysrywów z garażu, shotów od mechanika itd.
  • Odpowiedz
@eselensioo: Rudy specjalnie odkłada budowę kampera, bo chce mieć za darmo elementy do budowy. On sam wiele razy gdzieś między wierszami o tym gadał. Odyńce kupią towar na sklep, a Korsir dostanie za darmo "bo wiesz Tymon, trzeba przetestować".

#korsir to człowiek który myśli, że ludzie go oglądają bo jest zajebisty, charyzmatyczny i nie ważne co wrzuci to będzie dobrze. A prawda jest taka, że nikt nie chce oglądać wysrywów z
  • Odpowiedz
@bbul44 ty tu opowiadasz jakbyś jakąś prawdę objawianą głosił. Ja otwarcie mówię, że czekam z budową busa aż do startu sklepu.
Co do darmowych produktów to przecież już leżą kupione w busie, więc średnio trafione.
Chodzi o to, żeby budując busa mieć sklep i naturalnie go reklamować. Do tej pory ludzie do mnie dzwonili zapytać o produkty i porady, a kupowali gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Korsir: A kanał Korsir jest o Korsirze, a i tak czasami można tam usłyszeć słynne "szpileczki" w stronę pewnego youtubera z Rodos.

Chodzi o to, żeby budując busa mieć sklep i naturalnie go reklamować.


@Korsir: Najgłupszy argument jaki może być. Nie można zacząć robić busa, bo najpierw trzeba otworzyć sklep. Tak jakby te obie rzeczy nie mogły funkcjonować niezależnie. Na razie to jesteś antyreklamą tego sklepu.
  • Odpowiedz
proponuje poprostu tego dzbana nie ogladac, to mu zie szybciej kasa skonczy


@Hokey: wybacz, ale śmiechłem ;)
jak czytam ten tag z tydzień lub dwa to w kółko na wszystko marudzi 5-6 osób.. więc co się skończy?
kiedyś na innym tagu zrobili wielki ruch, ankietę i wyszło, że wszystko będzie dobrze - i co, i pikachu.face, bo okazało się, że wypok to żadna grupa badawcza i nie reprezentują nawet procenta opinii
  • Odpowiedz
@bbul44: Dokładnie tak. On powinien tego busa zacząć budować dwa lata temu bo zanim położy podłogę (15 odcinków), zbuduje elektrykę (25 odcinków), instalację hydrauliczną (20 odcinków), no i w międzyczasie trochę turasa, sprzątania garażu i niezliczonej liczby testów (100 odcinków) to sklep zdąży upaść bo taka będzie promocja 😂
  • Odpowiedz
  • 13
@Korsir: zgiń przepadnij w odmętach internetu. Masz przeciętna wiedzę, przeciętne umiejętności i kreujesz się na experta we wszystkim co sponsorzy zaoferują. Zajmij się konkretnie poszczególnymi etapami a nie rozwlekasz się nad wszystkim. Zobacz sobie kanał Mat Armstrong gdzie gość ma miliony wyświetleń bo szybko ogarnia różne naprawy, to co Ty robisz to się nadaje to wyświetlania pacjentom Choroszczy w przerwie obiadowej
  • Odpowiedz
@eselensioo ogarniasz, że taki kanał jak mat do ekipa filmowa i ekipa montażystów? Na specjalistę w jakich dziedzinach się kreuje? Jak ja w większości mówię, że nie jestem fachowcem na dany temat
  • Odpowiedz