Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale nasz tagowy analityk z #nieruchomosci oprócz przynależności do MENSY studiował również trzy kierunki na raz! Do tego na studiach prawniczych nauczył się łaciny i się wcale z tym nie kryje. Niestety nie napisał czy studia prawnicze skończył wcześniej jako dziecko, czy też prawo jest jednym z tych kierunków które studiował jednocześnie. W każdym razie mamy do czynienia nie tylko z bardzo inteligentnym, ale i bardzo wykształconym człowiekiem. Studiowanie 2 kierunków studiów jest na pewno nie lada wyzwanie... Trzy kierunki na raz to już nie bójmy się tego powiedzieć wymaga nie tylko tytanicznej pracy, ale i geniuszu, nie widzę na to innej opcji. @mickpl pochwalisz się nam jakie to trzy kierunki studiowałeś jednocześnie? xD
#mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #heheszki #studbaza #mickpl
Dusk_Forest77 - Nie wiem czy wiecie ale nasz tagowy analityk z #nieruchomosci oprócz ...

źródło: 3 kierunki studiów

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: stary, mało tego. Ja znam takich co biegają po wykopie jak kot z poparzonym pęcherzem i uprawiają jakiś #!$%@? witch hunting na innych użytkownikach przy okazji wbijając bordo.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: w sumie to nic, bo decyzję o szukaniu czegokolwiek podjęliśmy z narzeczoną jakieś 3 miesiące temu, a i tak chcemy poczekać do po ślubie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Naganiacz na nieruchy i czołobijca przed socjalistyczno feudalnymi dopłatami dla deweloperów na pewno działą w interesie nieświadomych XD

@wuwuzela1: Raczej ostrzeć przed nim nieświadome osoby, które czytając go mogą w niekorzystny sposób rozporządzać swoim majątkiem.


@WielkiPowrut88: Niech swoje personalne wysrywy załatwia na PW a nie spamuje tag.
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77 "ZNANIE ŁACINY" przez sam fakt ukończenia prawa to jest xD Studia skończyłem 10 lat temu, nie na #!$%@? uczelni i łacina trwała pół pierwszego semestru i były to tylko paremie zwiazane z prawem rzymskim+ podstawy gramatyki, chyba nawet bez egzaminu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz