Wpis z mikrobloga

@xPekka też mam spory szacun do tej firmy, innowacyjny pomysł który totalnie odmienił życie Polaków. Odkąd powstali przestałem się martwić kiedy przyjedzie kurier z karmą dla psa i czy przypadkiem nie muszę wziąć wolnego by przyjąć Pana Kuriera. Odbieram kiedy mi wygodnie i zacząłem dużo więcej zamawiać on-line co wychodzi dużo taniej nawet chociażby przez allegro smart. Pokłony, szacun i wielkie dzięki za świetną zmianę mojego życia na lepsze
In-post to nadfirma
  • Odpowiedz
Nie to co Poczta Polska, gdzie za tydzień byś awizo dostał ale przynajmniej przy odbiorze paczki sobie opłatek kupisz.


@matt-pitt: akurat z Amazona jak kiedyś zamawiałem to też wieczorem a rano Pan z pocztexu z przesyłką był. Kwestia tego kto gdzie ma magazyn. Niczego tu nadzwyczajnego inpost nie robi ani nie odkrył.
  • Odpowiedz
@xPekka: A do mnie w piątek wyszła "paczka w weekend" i dotarła w poniedziałek, fajne te dopłaty za dostarczenie w weekend ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@xPekka to wszystko dzięki temu że pan Brzoska wszelkie zarobione pieniądze inwestuje w pielęgnację włosów a to co zostanie inwestuje w poprawę jakości usług
  • Odpowiedz
A do mnie w piątek wyszła "paczka w weekend" i dotarła w poniedziałek, fajne te dopłaty za dostarczenie w weekend ¯\(ツ)/¯


@byo18: Imho z weekendowymi dostawami za free to juz tez sie skonczylo. Kiedys sporo paczek nie tylko allegrowych mialem do odbioru w soboty i czasem nawet w niedziele. Teraz tylko te z allegro a jak wsadze paczke z OLX do paczkomatu w piatek to siedzi do poniedzialku ;/ Kiedys zabierali
  • Odpowiedz
@ExtraPensja już się tak przyzwyczaiłem do zajebistosci Inpost że jak widzę że nadana wczoraj paczka jeszcze dzisiaj o 12 nie wyszła do wydania to myślę: co oni się tak obijają!

A potem sobie przypominam, że na poczcie to by jeszcze ze dwa dni leżała pod stołem zanim by się nią ktoś zainteresował i wgl wysłał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xPekka: ja ostatnio zamówiłem paczkę w czwartek w nocy a sobotę wyjeżdżałem i już miałem pisać do sąsiada albo rodziny że będzie trzeba paczkę odebrać. przyszła w piątek o 20 wieczorem xd
  • Odpowiedz
@xPekka: Mi DPD szwankuje drugi raz.
Miała być paczka 30 kwietna, nic z tego, była 2 maja.
No ale że majówka, niech im będzie. Ale zgłosiłem i podobno przekazali do DPD pytanie co jak.
Dziś miała być inna paczka, już popołudnie i nawet nie ma info że "w dostarczeniu".
No słabo DPD, słabo. :/
  • Odpowiedz
@xPekka: tymczasem do mnie już 3 dzień idzie paczka pocztexem do żabki z miejscowości oddalonej ode mnie jak się okazało 20km XD nigdy więcej
  • Odpowiedz
@look997: ja wczoraj zamówilem gdzieś koło 13 coś na allegro z dostawą DPD do domu za 1,99 zł i dziś rano paczka już była w domu. Jestem w szoku
  • Odpowiedz
@xPekka: kurde ja mam taką obawe z inpostem bowiem przyzwyczail nas do takiego luksusu iz nie wyobrazam sobie gdyby np ich jakosc obslugi spadla -- wiadomo, no king rules forever
  • Odpowiedz
@Semigod: To samo. Albo zastanawiam sie czy przypadkiem jakiegos swieta nie ma. Czasem tez czarne scenariusze wymyslam, ze biedny Pan Kurier kilka godzin w korku stoi bo byl jakis wypadek XD
U mnie sredni czas to 24 godziny, dluzej jezeli sprzedawca obija sie z wysylka a czasowka jak u OPa raz sie przydarzyla. No i do tego dochodzi jeszcze brak uszkodzen przesylek. Raz, od kiedy istnieje ta firma, mialem uszkodzony towar
  • Odpowiedz