Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: No zastanów się, czy my wiemy? Czy brak siusiaka u baby to redflag? Czy uśmiechnięty Zbigniew Kucharski, po zobaczeniu modelu budowy anatomicznej prawdziwej kobiety, nie jest świadom?
  • Odpowiedz
@Mamaboss: też wolę być ebnięta, niż zniżać się do bycia kwoką rozpłodową, która ma pracować, zarabiać i dokładać się ale i w zamian jeszcze pomagać facetowi przy jego męskich obowiązkach "bo som przecie cienszkie" , zapieprzać w domu w ramach "typowo babskich obowiązków" i tu już pomocy mieć nie mogę, bo przecież "facet się nie będzie zniżał do tego by robić babskie zajęcia", bo faceci mają mentalność księciuniow którzy po własnym
  • Odpowiedz
@Hariel: no i? To nagroda za bycie sobą, życie w zgodzie ze sobą a nie jako podnóżek faceta xD mam żyć wbrew sobie i robić czegoś czego nie chcę, udając że nie widzę jak ktoś mnie oszukuje, wykorzystuje i mało co daje w zamian, jak obecnie większość facetów, która stęka na baby, że nie gotują, nie sprzątają, dzieci nie chcą, a oni co im dają w zamian? Oboje pracują to oboje
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus bardziej mówię o twoim podejsciu, każdego faceta traktujesz od razu jako jakiegos ciemiezyciela. A bycie samemu nie jest fajne, odbija sie to na psychice, co widać nawet po tym jadzie ktory sie od ciebie wylewa.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nie miały roboty to narzekały, że siedzo jak kury w domu, "chłopy majo lepiej". Jak muszą #!$%@?ć w robocie jak mężczyźni, to znowu wścieklizna macicy, że jakim prawem, przecie nie będzie robić na dwa etaty. Kwintesencja jebnięcia z mema na górze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz