Wpis z mikrobloga

@jeszczebedenormalny: Mnie zastanawia co trzeba robić w życiu zeby tak sobie wychodzić ze znajomymi i żeby oni chcieli tak wychodzić XD jak te relacje muszą wyglądać. Mam trochę znajomych, kilku przyjaciół, ale żeby się spotykać w taki sposób to nie. Głównie knajpa raz na ruski rok. Moja dziewczyna też nie ma psiapsiolek żeby w taki sposób z nimi wychodzić więc co jest grane XD

Mnie się wydaje że nie powinniśmy myśleć
  • Odpowiedz
  • 17
Mnie się wydaje że nie powinniśmy myśleć w taki sposób że skoro zobaczymy na trawce 15-20 grupek to nagle oznacza to że większość miasta wychodzi o dobrze się bawi. Moim zdaniem to tylko jakis mały procent.


@eskejper: poznań here, znam dziesiątki ludzi i nie znam NIKOGO (poza moim starym i ludźmi 50+ xDD) kto by nigdy nie był na grillu nad wartą. Każdy, podkreślam, każdy tam był. I to nie jest
ryhu - >Mnie się wydaje że nie powinniśmy myśleć w taki sposób że skoro zobaczymy na ...

źródło: 1000043648

Pobierz
  • Odpowiedz
@ryhu: @jegertilbake @jeszczebedenormalny OPie masz typowy blad poznawczy. Nawet jak widzisz tam 50 grupek to jest to mikro-promil wszystkich ludzi. Ich po prostu widać bo akurat wyszli i pojawili się w przestrzeni publicznej w której jesteś również Ty. Zdecydowana większość ma tak jak Ty, czyli nie wychodzi z nikim bo nie ma z kim lub preferuje inne formy spędzania czasu ze znajomymi. To że Ci się wydaje że tych ludzi tam
  • Odpowiedz
@jeszczebedenormalny: w rzeczywistości większość osób siedzi samemu w domu, tylko oczywiście nie widzisz tego i nie masz jak sprawdzić. Dla równowagi możesz iść do supermarketu i sprawdzić ile osób w tym czasie samemu robi zakupy i potem wróci do swojej piwnicy
  • Odpowiedz
  • 14
Nawet jak widzisz tam 50 grupek to jest to mikro-promil wszystkich ludzi.


@Pasterz30: jak wy możecie się tak oszukiwać xD
Tu masz zdjęcie z małego odichka, a tam tak jest przez ponad KILOMETR.
Zdjęcie jest z czasów pandemii, teraz ludzi masz x2. Do tego tam non stop ktoś się zwija i w jego miejsce przychodzą kolejni i tak od 16-23.
Policz sobie te "50 grupek" , choćby na tym jednym zdjęciu
ryhu - > Nawet jak widzisz tam 50 grupek to jest to mikro-promil wszystkich ludzi. 

...

źródło: 1000043649

Pobierz
  • Odpowiedz
@ryhu nadal jest to promil. Wiem ze to dla Ciebie nie do ogarniecia bo ludzie maja problemy z wyobrazeniem sobie wielkich liczb. Powiem tylko tyle ze jezeli nawet jest tam te 500 osob to w takim Poznaniu masz z 200 tys osob w wieku 15-40 + turysci. 1:400, 0,25%
  • Odpowiedz