Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo dopiero 2 miesiące temu i już się ładnie budują bookingi.
Mieszkanie na obrzeżach miasta, kupione tuż przed samą pompą BK2%, od tego momentu patrząc na sąsiednie oferty wartość mieszkania wzrosła 400k, ROI się zgadza, a wy dalej na lokacie 10% od @mickpl? Jeszcze moment i jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@edit Panie pośle Buda, Panie Hetman - jeśli to czytacie, dziękuje z całego serca za stwarzanie bezpiecznych opcji inwestycyjnych dla milionów Polaków, bez was te 30-40% wzrostów rocznie nie byłoby możliwe, a kto inny tyle da?
perfumowyswir - #nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo...

źródło: IMG_0069

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@xz2580: warszawa wydaje mi się, że ma cały czas taki sam ruch, a mieszkanie mam cały czas obłożone odkąd wystawiłem, ale w marcu zrobiłem promkę żeby po prostu znaleźć szybko klienta (znalazł się w tydzień) i wynająłem miesiąc za 4400zł - czyli babeczka 5500zł w marcu łącznie zapłaciła. Bierz pod uwagę, że airbnb bierze od wynajmu prowizję, jak mi pokazuje 6800 możliwych zarobków to Airbnb kasuje łącznie 8000-9000zł. Ssanie jest gigantyczne.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: gram i na giełdzie + rozwijam firmę, dywersyfikuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu sam jestem zaskoczony, że nie musisz mieć mieszkania w samym centrum żeby to szło.
Chociaż mój bilans giełdowy jest ujemny, będąc nastawionym na szybki zysk się przeliczyłem. Teraz gram ostrożniej i raczej nie przebije zyskiem wzrostu ceny nieruchomości.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: sprzątaczka 200 zł z praniem ręczników/pościeli, a większość rezerwacji mam 30+ dni, więc to malutki koszt. Tylko na czerwiec wpuściłem krótkoterminowo, bo miałem lukę do wypełnienia.
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: kolejny półmózg, który widzi ze janusz wystawił klatke obok za 2x tyle ile on kupił i leci na wykop chwalić się, że cena mieszkania mu urosła o 100%.
  • Odpowiedz
@bugzer: XD no to fajnie, a ja biegne, bo część osób może być ciekawa jak wygląda rynek w rzeczywistości zamiast żyjąc fantazjami. Ja i masa osób kupiła mieszkanie drożej słuchając tych osób. A ty sie zesrywaj dalej, miód na moje serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz